| TheLastDancer15 a întrebat:

Ati auzit stirea bomba?
Sfarsitul lumii s-a amanat! Am vazut undeva ca va avea loc in 2013, dar am vazut altundeva ca va fi in 2116... Bineinteles, nu cred toate prostiile astea. era evident ca in 2012 nu va fi sfarsitul lumii. e ca si cum zic: hei, toata lumea, fiti atenti, poimaine e sfarsitul lumii si pana maine afla o tara intreaga. ehh, asa sunt romanii! Dar cui ii pasa?
Spuneti-mi, ce credeti despre aceste preziceri stupide, fara sens?

11 răspunsuri:
| Borgir a răspuns:

thinkingthinkingthinkingthinking Daca maine te-ar calca un tranvai cu siguranta pentru tine ar fi asa ca...

| GodBlessYou a răspuns:

Doar un prost poate sa bage asa ceva in seama, si vad ca tu o faci... nu toate prezicerile sunt stupide, mai sunt si preziceri de la oameni de stiinta care se pare ca le confundati des cu prezicerile unor salbatici sau a unei vrajitoare. Oricum creierul vostru nu poate face mare diferenta nici intre alb si negru, odihnestete in pace

| DEBrown a răspuns:

Chiar daca va fi in 2012, tine cont ca Romania e inapoi cu 100 de ani fata de restul lumii, deci la noi vine mai greu.

| stefanutza27 a răspuns:

Cum ai mai spus si tu, nu au sens! Sfarsitul lumii ar fi trebuit sa fie si in anul 10 si in anul 1000 si in 2000 si in 2001, hai sa mai lasam din vrajelile astea, ca n-o sa moara nimeni. Eventual o sa murim de la regimu asta politic, dar ca vine nu stiu ce meteorit peste noi...Hai sa fim seriosi.

| micutadhampir a răspuns:

Asta e manipulare in masa, ca sa bage frica in oameni, sa mai adauge un stress pe langa alea cotidiene, sa murim, draq, ca si asa suntem prea multi.

Răspuns utilizator avertizat
| Kalyn a răspuns:

Pai eu stiu o vorba "in caz ca vine sf lumii sa vina toti in Romania, oricum suntem cu 50 de ani in urma"...in alta ordine de idei, cine stie poate nu i-a convenit comisionul sau stiu eu de nu mai vine ca si asa asteptam chestia asta ca pe o formatie cevalaughing

| dodgerik a răspuns:

Sfarsitul lumii.:-J. Iti zic eu adevarul: ia si distreaza-te, vezi-ti de viata, familie, prieteni si uita de non-sensurile astea facute sa panicheze lumea si sa creeze o noua generatie de paranoiciwinking. Good day!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaii ce usurare.chiar nu puteam dormi noaptea de frica sfarsitului.ce cred? cred ca da.

| razzor23 a răspuns:

Nimeni nu stie cand o sa fie dar toti stiu cum o sa fie, sugerez sa citesti Biblia(cartea Apocalipsa a Bibliei), deci citeste-o si o sa afli

| GEORGE5067 a răspuns:

Mai... sincer eu nu cred in chestiile astea. S-a mai spus asa de multe ori de exemplu in 2000. dar s-a intamplat? Nu, deci...