| LuckyboyRO a întrebat:

Dati cat mai multe motive pentru care sfarsitul lumii nu va veni in 2012 sau 2013.

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Primul si cel mai simplu:sf lumii bine atunci cand vrea Dumnezeu, nu cand zic niste simplii oameni in special mass-media care e praf laughing

3 răspunsuri:
| KatherineSparks a răspuns:

Este patetic. Sau, cel putin devine patetic sa vorbim numai despre asta.
Daca ar fi ceva sigur, nu as mai scrie la intrebarea ta. As prefera sa ma sinucid acum decat sa mor in aceiasi clipa cu oameni de nimic de pe tot globul.
In plus sa stii cand mori nu este chiar o idee placuta...
Este o conceptie gresita asupra sfarsitului. Sper ca moartea mea sa fie dulce, si a ta la fel. O zi buna.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Vorbesc diseara cu The Lord si ii cer un eseu despre motivele distrugeriiwinking Esti prima care va afla, promit!

| LuckyboyRO explică:

Moama ce ma enerveaza cand ma bagatzi la femini is baiat