| Sorinella20 a întrebat:

Ce ai face dacă ai afla că mâine e sfârşitul lumii?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

O astfel de veste cum ca vine sfarsitul zilei aflata de pe o zi pe alta o voi privi cu scepticism. Si oricum, ce mare lucru pot eu schimba de pe o zi pentru alta? Poate voi scrie cateva ganduri si voi incerca sa petrec toata ziua printre prieteni. Si inainte de sfarsitul ei voi face o plimbare singur pentru a-mi pune ordine in ganduri. Nimic prea deosebit. Lucruri banale pentru multi dar foarte importante pentru mine.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca as afla, 99% n-as crede.Deci cand as muri as fi probabil teribil de surprinsa, un pic frustrata si poate... fericita?thinking

| Kittynika a răspuns:

Partyyyyyyyyyyyyyy...si la sf zilei sa stau impreuna cu iubithullove struck

| Marry:X a răspuns:

Buna.In primul rand m-as duce la preot m-as spovedi, impartasi si as zice tot ce am facut. Dupa aceea m-as duce la baiatul pe care il iubesc si l-as saruta cu tot pasiunea care o am pentru el. L-as lua de mana si le-as petrece cu el si parintii privind ultimul rasarit de soare.Pa,pa.

| JustShadows a răspuns:

Buna!happyDaca as afla ca maine este sfarsitul lumii, mi-as lua iubitelul si-as merge unde vad cu ochii, as lua trenul fara sa platesc biletul, as merge cu el ma munte, mare, as intra in magazin si-as lua o inghetata, doua, bineinteles fara s-o platesc, ca dee e sfarsitul lumii!big grin.As face cele mai nebunesti lucruri posibile.As face tot ceea ce as putea cu prietenul meu, caci sunt enorm de multe lucruri, dupa care l-as lua de manuta si am merge la un preot ca sa ne spovedim si sa ne impartasim!big grin Ai grija de tine!happy

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Cred ca primul si singurul lucru care l-as face ar fi sa ma duc la prietenul meu si sa imi petrec ultimele clipe alaturi de el:dhee hee

| AlexSala a răspuns:

L'as astepta.

| Adiiii a răspuns:

Ash trai la maxim.laughing
si ce daca vine sfarshitul lumi?laughing
viata e crudatongue