| firecrosser a întrebat:

Ați fost vreodată spălați pe creier de o fata?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Definește "spălat pe creier"

| Hyperion7 a răspuns:

Cred că toata lumea care a iubit macar odată a fost spălat pe creier,metaforic vorbind, că la asta te referi, ma gândesc.
Adică hormonii te fac sa nu mai vezi absolut nimic și faci tot felul de prostii, in momentul îndrăgostirii, astfel ca ulterior realizezi ce penibil ai fost atunci.E normal! Anormal e sa nu se întâmplebig grin

| ReddY25 a răspuns:

Uneori

| Dandinelle a răspuns:

Ma sperii, nu stiam ca fetele au asa putere, dar baietii au asa ceva? intreb pentru o prietena

Răspuns utilizator avertizat