| Ana_2465 a întrebat:

Ati vazut candva o stea cazatoare? Presupun ca v-ati pus o dorinta, intrebare e daca vi sa implinit dorinta? La scurt timp, imediat sau dupa ceva timp?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

V-ati
s-a
.etc
si inca cum mi s-au implinit...*sarcasm *

| FucktheSystem a răspuns:

Serios aici nu-i categorie de întrebări tâmpite, dacaă veri să aflii încearcă nu mai ocupa locul de întrebări degeaba.

| Klepto a răspuns:

Dupa ce nu mi s-a indeplinit dorinta, am jurat razbunare stelelor, astfel eu am scos planete Pluto din categoria planetelor, am spart toate stelele de pun in pom si am tras o fecalatie unei stele de pe Walk o fame.Asta a fost povestea cu steaua cazatoare.

Am fost in Irlanda sa joc golf si sa sarut piatra Blarney, cand am auzit de la un druid fosilizat care incerca sa se scoale de sub Stonehenge ca cica daca gasesc trifoi cu 4 foi o sa am noroc.Eu ca debilul lacom m-am dus si am inceput sa caut, si am acautat, si am cautat pana ce am vazut un cerb cu un trifoi in gura, m-am luat in coarne cu el, mi-a rupt kiltul, mi-a vazut "podoabele" si a plecat rusinat si cu coada-ntre picioare.In sfarsit aveam un trifoi cu 4 foi, m-am dus sa ma joc dea Caritas, am vandut tot ce aveam, chiar si corpul mi l-am vandut, am mers sa joc baccara cu niste seici magnati in petrol care aveau mai multi bani decat puteai cheltuii, ei am mizat tot ce aveau si un cal arab pur sange, iar eu trifoiul meu.Trageam cu totii din narghilea si jucam.Am pierdut tot, chiar si umbra mi-au luat-o.Asta a fost cu trifoiul.
Nu vrei sa auzi ce a patit Mos Craciun ca nu mi-a dat poneiul ala, n-a vrut umflatu ala ca stia ca aia este dorintea mea.

Abureli peste abureli, daca-mi pun o dorinta pe o stea cazatoare, o sa se implineasca, daca-mi pun o dorinta si suflu-n lumanari o sa mi se indeplineasca, aberatii facute de oameni defecti care nu pot sa-si ridice fundul si sa mearga sa-si faca visul realitate.
Daca-mi pun o dorinta sa vina Angelina Jolie si sa pun de un film xxx cu ea, o sa vina? Pot sa-mi pun dorinta asta pe o ploaie de stele cazatoare, in timpul unei ploi de trifoi cu 4 foi, in timp ce imi lipesc labi de iepure de corp ca n-o sa se intample nimic, absolut nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Deny1333 a răspuns:

Şi dacă nu-ţi răspund, nu poţi să dormi, aşa-i?

| MarinaElena a răspuns:

Heyy
Acum 5 ani mi-am dorit sa se intoarca catelusul meu acasa(disparuse)dar nu mo s-a indeplinitcrying
Acum o luna mi-am dorit ca un baiat sa se desparta de una si sa ii placa de mine si acum o saptamana am vazut ca a sters toate legaturile pe care le aveau pe facebook(o avea ca sora->a sters-o; isi postau unul altuia tot felul de chestii->stersebig grin) si saptamana trecuta mi-a zis ca ii place de mine si de atunci imi zice "ingeras"/"ingerasul meu"/"cel mai frum ingeras"hee hee
Si mi-am mai pus cateva dar au fost la fel ca si la @Căpăcel adica sanatate, alea-aleabig grin

| EuNuTu a răspuns:

SUPERSTITIE iti spune ceva sau...trebuie sa-ti dau si definitia?

| rolly3342 a răspuns:

Niciodata...ar trebui sa nu te mai lase parintii tai pe interned ca o sa descoperi pornografia si autosatisfacerea prea curand haha.copii astia.au iphone pe clasa a patra si stau toata ziua la computer.sa nu mai zic ca nu stiu sa scrie corect.pai nu, de unde? daca nu isi fac temele.pa pa

| Cåpåċεl a răspuns:

Buna.
Da am vazut de multe ori, deci...anul trecut am vazut o stea cazatoare pe 24 noiembrie, iar ziua urmatoare era ziua mea, eu in momentul cand a cazut mi-am dorit un telefon LG, iar ziua urmatoare fratele meu mi la dat p al lui si sa indeplinit.
A 2 s-a intamplat anul acesta cadn mi-am dorit sa fiu cu un baiat cu care nu aveam sanse, dar dupa 2-3 zile am fost cu el impreuna.love struck
Iar la celelalte pe care le-am vazut nu au fost dorinte mari ci doar mi-am dorit sa fiu sanatoasa.love struck
O zii buna.

| Ana_2465 explică:

Le multumesc celor fiind sinceri, iar faptul ca raspundeti si judecati fara sa cunoasteti persoana nu cred ca va ajuta la ceva. E doar o simpla intrebare si sincer as fi putut durmi noaptea fara nici o indoiala daca nu-mi raspunde-ai Deny1333.
rolly3342:
Trebuie sa stii ca te inseli pentru ca nu sunt in
clasa a patra si nici nu am iphone si nici nu stau toata ziua la computer cum presupune-ai.