| Addaa1998 a întrebat:

Daca ar fi o stea cazatoare, care ar fi dorinta ta?

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cad pe moale...

| trolololo a răspuns:

Stelele nu cad, și dacă ar face-o nu ar îndeplini dorințe. Mai mult ne-ar ucide pe toți.

Dorința mea e sa nu cada stelele.

| Addaa1998 explică (pentru trolololo):

Bine... dar asta este o poveste
Doar pntru distractie am pus-o intrebarea aceasta
PS: Stiu ca nu exista asa cevawinking

| Addaa1998 explică:

Dupa mine... eu as avea o singura dorinta!
Sa am dorinte nelimitate (adica sa imi pun dorinta oricand vreau eu )

| Alikke a răspuns:

Sa am cate o portie din toate mancarurile care nu le-am gustat inca (ca tot suntem la categoria Gastronomie).
http://www.hotbreadsmddc.com/......kes_20.jpg
Yummi.

| Addaa1998 explică (pentru Alikke):

Scuze... dar din greseala am bagat intrebarea la gastronomie
Nu am stiut la care e categorie se potriveste

| Alikke a răspuns (pentru Addaa1998):

Cred ca s-ar fi potrivit la Stiinta si Filosofie. Poate sa apartina si de filosofie, daca stai um pic si te gandesti.

| Filipjack a răspuns:

Dorinte la infinit!

| Dianna21 a răspuns:

Sa fiu fericita si sa nu mai fiu judecata de lumea din jur =D.
Nu am nevoie de altceva sincer thinking
Dar dorinta ta care ar fi smug? [ uimeste-ma laughing]

| Addaa1998 explică (pentru Dianna21):

Dupa mine... eu as avea o singura dorinta!
Sa am dorinte nelimitate (adica sa imi pun dorinta oricand vreau eu )

| Dianna21 a răspuns (pentru Addaa1998):

Asta da =D.

| Addaa1998 explică (pentru Dianna21):

Dar si dorinta ta este buna deoarece mai nou lumea te vorbeste pe la sspate si trebuie sa fi fericita ca lumea sa te lase in pace si eu am patit asa dar a trebuit sa ma schimb in persoana ca sa le arat ca nu merit sa fiu barfita

Pentru toate dorintele tale pune dorinta dorintelor nelimitate atunci cand ai ocazia stii ca iti poti pune dorintelaughing
Bafta! :*

| Dianna21 a răspuns (pentru Addaa1998):

Nu toate dorintele devin realitate =D

| Addaa1998 explică (pentru Dianna21):

Corect!
Da dar ar fi super

| AbbyXQuinn a răspuns:

Sa ma marit cu Justin Bieber sau cu Harry Styles big grin laughing [Cum asta nu o sa se intample niciodata] Imi doresc sa pot sa merg la toate concertele la care nu imi permit sa merg, de oriunde din lume big grin

| mady04 a răspuns:

Draguta intrebarea ta >:d< mi-as dori k toata lumea sa fie iubita k mine acum happy si k senzatia pe care o ai cand esti indragostit/a sa nu se termine niciodata. Pupici...:*

| KingSize a răspuns:

Sa imi apara un Lamborghini in garaj?

| JusTicE a răspuns:

Ca toti oameni din toata lumea sa fie fericiti.

| vanesabibi a răspuns:

Paii....Eu mi-as dori sa am puteri magice! :-) Nu-i posibil, dar asta mi-as dori!