| Dia37Andreea a întrebat:

Deci efectiv a innebunit tik tok-ul cu Iuliana Beregoi si N word...de ce lumea face atata scandal doar pentru ca a facut playback la acel cuvant? Stiu istoria cuvantului, dar sclavia a fost acum sute de ani si sigur daca acum cateva luni nu era faza din America nimeni era asa acum. Adica daca zici NIGGA asta nu te face rasist, nu e ca si cum ai fi batut un om de culoare. Si 6ix9ine sau Eminem au melodii in care folosesc acest cuvant. De ce lumea e atat de disperata si penibila?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

F*ck teh n-word. F*ck teh retarded BLM movement. F*ck the retarded f*cking idiots that miss the real world problems and go for the smoke. F*ck'em all!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lumea nu e sanatoasa de aia face urat

| CostinAlamariu a răspuns:

Niggers

| Ineys a răspuns:

Stai, e interzis si la noi in tara nigga? Sau fac scandal cei din afara?

| Dia37Andreea explică (pentru Ineys):

Mai mult cei din Romania fac scandal ))

| iv7na a răspuns (pentru Ineys):

Nu iti meriti poza de proifil

| Panamax a răspuns:

Tipa aia care canta in moldoengleza?

| Pantagruel a răspuns:

Pentru ca devenim ipocriti, ai naibii de sensibili si... Pi z de happy

Aaa da ...si pentru ca, "privilegiile minoritatilor".