| TheDeadMan a întrebat:

Bei tu sange de inorog fermecat hranit cu rasete de copii mici si lapte de dragon?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...sincer intreabarea asta are mai multa logica decat ce se posteaza de obicei pe s/f.

| harciog a răspuns:

Beau singe de struguri tomnatici, ma pierd in visele cu inorogi hraniti cu vise de copii, sug tate de dragoane, alerg nebun dupa iluzoriu si incep mereu acelasi inceput de sfirsit in timp.

| IMC90 a răspuns:

Bine ai venit la ambulatorul de psihiatrie TPU.
Iei in felul urmator : Tioridazin, 500mg/zi divizat in 2 prize, una dimineata si una dupa pranz (sau seara)
Dupa 2 saptamani, imi vii la terapia de grup pentru recuperare si reintegrare in societate.

| pyma a răspuns (pentru IMC90):

Care societate mă?!

| IMC90 a răspuns (pentru pyma):

Aia multilateral dezvoltata laughing

| pyma a răspuns (pentru IMC90):

Stânga sau dreapta.

| IMC90 a răspuns (pentru pyma):

Stanga, normal
http://www.gazetadecluj.ro/......ul_top.jpg 1241342519

Avem planuri marete cu tineretul comunist. Ca sunt soimi ai patriei, ca sunt pionieri, ca sunt UTC-isti sau ca sunt din organizatia de tineret a PCR, ne dorim sa facem din ei adevarati mecanici pe locomotiva istoriei!

Lozincile sunt urmatoarele:

- Noi muncim, nu gândim!
- Proletari din toate tarile, uniti-va!

| WhatheWow a răspuns:

Zilnic ma hranesc cu risete de copii si-n fiecare seara ma scald in singele ultimului dragon adevarat pe care l-am ucis cu stiletul prelucrat din cornul inorogului cazut in capcana timpului iar in zori, cind copii ce ma hraneau cu risetele lor isi implinesc fanteziile onirice, sug laptele viscos din titele vacutei mov. Parca ar avea gust de ciocolata!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor sa nu pleci de pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxy! aici erai? Legiunea Fermecata te vaneaza pentru comercializarea sangelui de inorog femecat

| Ozzz a răspuns:

Da.
Cand raman fara, ma multumesc si cu lacrimile orfanilor.