| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Am auzit mai multi prieteni spunand ca "a explodat soarele" sau ceva de genul. straight face Imi puteti da un link unde poit vedea si eu asta? Sau niste detalii despre ce stiti voi despre "explozia soarelui"? Multumesc.

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Pina sa explodeze Soarele si sa devina o pitica rosie, dupa cum este mersul multor stele, noi, ca umanitate, nu vom mai fi existat in acel moment de mult timp. Mai este "ceva" timp pina atunci, stai linistita. Oricum, tu ca persoana sigur nu vei prinde acel momenthappy.

| mihaibrasov a răspuns:

E vorba despre un bang de particule incarcate electric ce vin cu o viteza foarte mare dinspre soare inspre pamant. Deocamdata ne protejeaza scutul magnetic al pamantului, dar...

Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite un link, dar sunt mult mai multe informatii si poze daca dai cautare pe Google cu "explozia solara"!
http://www.informatia-zilei.ro/......-pamantul/

| Sin a răspuns:

Le-a explodat lor capul si li s-a imprastiat mintea prin Univers.

| katala a răspuns:

Explozie solara nu inseamna ca a explodat soarele; explozii solare, mai mari sau mai mici au mai fost si o sa mai fie. Pentru lamuriri citeste aici
http://report4you.net/......gust-2010/

| Fuck Googăl. Ask me! explică:

Ce minte de pe plaiu unii pe aici. straight face
Nici nu stiam prea bine despre ce e vorba deoarece nu prea stau la TV, de aceea nu am putut relata cat mai explicid.
Tot o mica explozie a fost.
Multumesc celor care au incercat cat mai cu cap sa ma ajute. Multumesc.

| ralucaralu a răspuns:

Cred ca te referi la asta: http://www.lovendal.net/......spre-noi/; dar nu te-ai exprimat prea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat se produc mici explozii dar marea explozie se va produce in 2013