| ButWhole a întrebat:

Buna!
Am cumparat recent "Universe Sandbox 2" pe steam si sunt uimit cat de bine simuleaza legile fizicii, fiind un simulator "sandbox" imi este destul de greu sa vin cu idei noi, adica nu stiu ce pot sa mai fac in el ce simulari mai pot rula pe el.
Va cer sa va folositi imaginatia de oare ce eu am epuizat-o pentru moment.
Multumesc!

Am pus intrebarea la sectiunea de stiinta din cauza ca este legat de stiinta nu de gaming.

Răspuns Câştigător
| HeIsMyHero a răspuns:

Poti incerca Space Engine, e foarte bun pentru explorarea universului, are o grafica si niste functii de iti ia mintea razna, cauta pe Youtube. Daca il vrei, tot pe Steam este.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Culca te, ca esti obosit, maine cand te trezesti o sa ai alte idei in cap.