| CutenessOverLoaded a întrebat:

Am sunat aseara la 0732666666 si nu a raspuns nimeni!(La 12 noaptea fix!)Pe la 01:47 m-a sunat (habar nu am cine, dar era pe acelasi numar, pe care l-am mentionat mai devreme!) inapoi, si se auzea un barbat care zicea "Aloooo" pe o voce groasa si mai erau barbati care radeau si unii tipau, pe fundal.Si se auzea cam infundat!
Stiti voi ca 666 e nr. ul diavolului!

PS:Sunasem de curiozitate, nu sa ma sperii, dar m-am speriat!

Intrebarea:Voi ce credeti? Ati sunat? Vi s-a intamplat acelasi lucru? Daca sunati, sa stiti ca nu va ia din credit!

Răspuns Câştigător
| BadLuckBryan a răspuns:

Eh pprostiioh go on.inainte sunam si eu e 0766666666.si se auzea o melodie ceva de genul:sa ti-o bag, sa ti-o imping. darr dupa o perioapa numarul nu mai exista...stai calma.era doar un tip cu prietenii lui.oh go on

36 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Ce gluma. Eu cred ca erau sufletele celor din Şeol si Hades.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Mai bine lasa numarul tau de tel sa ti-l dau la ziar. Sa vezi ce-o sa te mai sune barbatii in miezul noptii...

| FucktheSystem a răspuns:

E numărul de telefon a lu Satana, normal că nu-ți ia din credit...Și ăia de pe fundal nu erau bărbați ci era draci, iar cel ce vorbea era Satan.

Nu acum serios, dcaă-mi dai numărul de Orange al Satanei îl sun și eu să văd cum stă treabawinking

| FucktheSystem a răspuns:

Boboc pai dacă ăla n-a mai mers oameni au pus în loc de 66 de la început 23, 2x3=6.
Vezi, vezi are logică.

| FucktheSystem a răspuns:

Ia stai, acum văd. Ce caută numărul meu acolo?

| FucktheSystem a răspuns:

A da și încă o observație normal că nu ți-a luat credit ținând cont că prima data ai sunat și nu ți-a răspuns iar după te-a sunat el. E logic.

| petruclaudiu78 a răspuns:

Ai naibii astia de la Vodafone, l-au prins si pe asta de client. Cred ca i-au oferit o gramada de SMS-uri si minute gratuite, plus tarife preferentiale pentru 666 de numere favorite.

| MindFreak a răspuns:

Vezi ca daca primesti apel din alta dimensiune e taxa inversa.

| Polaris a răspuns:

Am sunat şi mi-a răspuns Satana. Acum e lângă mine şi te salută.

Răspuns utilizator avertizat
| corasa a răspuns:

Zi mersi ca nu ti-a raspuns o dracusoara politicoasa de la PR care sa-ti explice ce oferte de "cazare" are iadul happy

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Satana-i pe Vodafone?thinking

| benny a răspuns:

laughing e un numar ca orice numar numai daca ai superstiti crezi ca e numarul lu luciferlaughing rolling on the floor

| PinkDea a răspuns:

Cred ca cineva a vrut sa te sperie, nu te ingrijora

| Buuff a răspuns:

Fara suparare dar cred ca ai innebunit :sd.probabil ai sunat la un barbat care era cu niste prieteni si radeau in loc sa stea sa vada ce copil prost e la telefon.i dc suni lumea degeaba laughing)

| Dildau a răspuns:

Nu stiu dar acum mi-ai dat o idee foarte buna de farsa la telefon laughing Daca vrei sa nu te sune inapoi cand suni baga si tu inaintea numarului de telefon #31#.

| mihaibr11 a răspuns:

Woaaaa...fratilor satana s-a abonat la Vodafone. Asa da servicii!

| LoveSelena a răspuns:

Prostii, mai demult si eu sunam cu o prietena la numere din astea

| TAzOVsKY a răspuns:

Mi-e frica sa sun straight face. poate mi-o lua numarul si mi-o face o programare ceva, o intalnire...Mi bine nu!

| Tha_Crystynutza_1971 a răspuns (pentru TAzOVsKY):

Dar...de ce? iti e asa frica?

| Black_Cherry a răspuns:

Tare.

| gloria a răspuns:

E nr tau cumva?laughing

| Neverplayer a răspuns:

Sa modernizat raul, acum nu mai apare in mintile oamenilor acum ii suna.

| CutenessOverLoaded explică:

@Dildau,am sunat si cu nr ascuns si zice ca pers respectiva nu are vox, ceva de genul, deci nu merge!

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Nu iti ia din crediiit :o:o:o:o

| assasin2 a răspuns:

Interesant aaaaa sa stii ca sunt un bun om care ma pricep in fantome in demoni si alte chestii paranormale ca si cum as fi un om care cred in lucruri paranormale dar eu cred ca acest lucru nu este paranormal.Cred ca a fost un om prost care a facut misto de tine

| Iulia_Rebbeca_1997 a răspuns:

Raspunde cu numar ascuns?

| Schaefer_Eddy_1997 a răspuns:

Ma si eu am sunat la 0766666666 si era o melodie dubioasa si pe urma mi-a inchis cineva straight face si imediat cand am sunat iar a inceput melodia aia dubioasa si s-a oprit si auzeam ca vorbea cineva si radea cineva si de frica thinking am inchis straight facestraight face

| Tha_Crystynutza_1971 a răspuns:

Eu odata am sunat la un mos si i am zis:Alo Ce faci bunicule? De cand Nu te am Mai vazut par la c***e ti a crescut happy

| Tha_Crystynutza_1971 a răspuns:

Eu odata am sunat la un mos si i am zis:Alo Ce faci bunicule? De cand Nu te am Mai vazut par la c***e ti a crescut happy Nu s-a enervat prea tare doar a spus:Baaa, copcile eu am 79 de ani si yu zici asa normal ca am ma

| alexandrios a răspuns:

Si eu am sunat la nr de tel. 0766666666si se auzea o melodie si la sfarsit zicea ca in cutia de mesaje nu mai era loc dar mi\a zis ca hei hei hei cine e la telefon si mi\am ambalat ru de tot si am lasat telefonul jos.Am urlat si m-a dat ca-ti va metri mai incolo.