| Ge3orGexD a întrebat:

Buna as vrea sa intreb daca stie cineva care este cea mai mare statuie din lume

6 răspunsuri:
| blondissima a răspuns:

Statuia Libertatii e pe locul 3. Uite aici un top 5, cu dimensiuni si poze :

http://delsolu.hubpages.com/hub/Top-5-Tallest-Statue-in-The-World

| Jeremy1 a răspuns:

Colosul din Rhodos s-a daramat acum foarte multi ani dupa un cutremur, MonicaSol, taci daca esti proasta.

| chokingvictim a răspuns:

Nu bag mana in foc dar cred ca este una din statuile lui kim il sung din phenyang

| cornel a răspuns:

Statuia libertatii

Răspuns utilizator avertizat
| Marley1 a răspuns:

Foshan golden buddha-128 m