| SṫRαḯηυℓ a întrebat:

As vrea sa va intreb o intrebare mai stupida =D
Cine stie limba rusa?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Profa mea de mate.De aia nu ne iubim noi deloc

| AshuraElric a răspuns:

Păi modul în care te-ai exprimat e mai stupid decât întrebare dar să lăsăm astahee heelimba rusă (ca oricare altă limbă)este greu de învăţat daca eşti obligat să o faci(ceva nu-mi suna bine în fraza astathinking)...adică nu o faci din plăcere, dar dacă îţi place limba rusă numai de drag ai învaţa-o.Crede-mă ştiu ce spun...eu una aş fi mai bună la japoneză decât franceză (am ceva personal cu ea)rolling on the floor

| Fluture a răspuns:

Eu nu fac si nici nu am facut la scoala, dar din ce mi-au spus ai mei. e cam greawinking