| 9999999999 a întrebat:

Buna poate cineva sa imi ghiceasca viitorul fara sa ma vada-_dau fundita urgent

Răspuns Câştigător
| dolcEE a răspuns:

Pot eu babe', fii atent(a): in viitor, nu stiu exact cand, dar stiu ca ...sigur,dar sigur o sa mori! Ei, ti-am ghicit un lucru care o sa se intample, si daca nu imi dai funda, tot o sa mori!

11 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Uite ceva ce o sa se intample in viitor: O sa-ti dau report.

| carminaburana43 a răspuns:

Asta nu pot nici astrologii au nevoie cel putin de data ta de nastere.Sau pe un canal ezo tv s-a ghicit din carti dar respectivul, respectiva a zis ce problema are si pentru ce vrea raspuns.

| RoXxy a răspuns:

Wake up! Nimeni nu poate sa iti ghiceasca viitorul chiar daca te vedelaughing

| Trinitas a răspuns:

A innebunit lupu'!

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel892 a răspuns:

Iti pot spune doar ca il scurtezi cu intrebari din astea...

| Necunoscută a răspuns:

Da. O să fie rău. văd ceva întunecat, urât, hidos! No, ai încurcat-o. E verde în cap, are 3 ochi, 4 mâini, 3 picioare şi. şi. mi se pare sau eşti tu?

Da, iartă-mă. Eşti tu, aia din viitor?@_@?

| Bailey a răspuns:

Nu se poate. Trebuie sa te vada...winking Funda? :*

| 9999999999 explică:

Da vreau ca cineva sa imi ghiceasca fara sa ma vada pentru ca am gasit un nr tel pe un sait am sunat si me_a spus adevarul fara sa+mi ceara nimic in schimb apoi a disparut nu mai raspundea la nr acel de telefon

| layla_1930 a răspuns:

Uite iti spun ceva poate tear ajita vezi tu : viata noastra e ca si o minge iar mingea aia se roteste foarte repede iar daca cineva iti va ghici vitorul este logic ca mingea aia se va opri undeva asa ca iti vei afla vitorul si nu se stie ce se va intampla
adica: chestia este ca prin viata treci prin multe opstacolo grele usoare etc dar daca vei opri mingea nu vei mai putea da timpul inapoi si vei incerca sa opresti cea ce ai aflat dar nu se va putea cupla daca ti-am fost de ajutor