| Laleh a întrebat:

Hey...E ce se intimpla daca ma duc sa ma ghicesc? adica sa-mi ghiceasca viitorul? e rau sau nu?

5 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Sunt numai prostii in chestiile astea, dar daca vreiu sa-ti pierzi bani aiurea.

Răspuns utilizator avertizat
| SerafimHD a răspuns:

Pierzi bani! Pacatuiesti! Te pacalesti! Si iti faci sperante desarte!

| NicuBoss a răspuns:

Salut Laleh! Dupa mine chicitul viitorului nu til stie nimeni decat tu daca vrei sa realizazi ceva important si Dumnezeu asa ca nu e bine sa iti giceasca cineva viitorul doar gandeste-te ce a facut Oana Zavoranu cu vrajitoarele iau luat un apartament si o masina foarte scumpa

| GeoMalfoy a răspuns:

Iti pierzi banii degeaba.Viitorul e cum ti-l construesti.