| marius_8727 a întrebat:

Buna seara TPU! Credeti ca este corecta aceasta cerere de trasnfer de la o clasa la alta in acelasi liceu:
Domnule Director,

Subsemnatul NUME PARINTE va rog sa aprobati transferul fiului meu NUME ELEV, elev al Colegiului National XYde la clasa a 9-a C la clasa a 9-a H.
Memtionez ca solicit transferul deoarece fiul meu nu s-a adaptat colectivului acestei clase.

Data : Semnatura :

Catre : Domnul Director al Colegiului National XY

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wehrmacht a răspuns:

Pai daca o sa scrii "memtionez" o sa fi luat/luata drept analfabet(a).Si pune la Educatie si Cultura Generala, nu vezi ca aici e T/A...pardon,S/F?

| LoveIsAllNeed a răspuns:

Cererea este buna. Succes!

| C8PILUcool a răspuns:

Ddeci uite ce sa faci ca sa fii sigur ca te trece de la o clasa la alta, ii spui ca ai depus cerere pentru a te muta la alt liceu(dar nu te-ai mutat si nici macar nu ai depus cererea), si trebuie sa te lase sa te transferi de la o clasa la alta (tata e director la liceu si de accea stiu). Succes sa te muti(funda).si apropo cererea este foarte corecta.

| justagirl2 a răspuns (pentru C8PILUcool):

Nu exista foarte corecta:p -corect nu are grad de comparatie

| C8PILUcool a răspuns (pentru justagirl2):

Ma grabi asta e mai se intampla

Răspuns utilizator avertizat
| C8PILUcool a răspuns (pentru marius_8727):

Da normal

| C8PILUcool a răspuns (pentru marius_8727):

Domnul direcor x al colegiului national y

| justagirl2 a răspuns (pentru C8PILUcool):

Asa estehappy

| C8PILUcool a răspuns (pentru justagirl2):

Mersi de aprobare big grin

| justagirl2 a răspuns (pentru C8PILUcool):

Cu placerelaughing

| C8PILUcool a răspuns (pentru justagirl2):

Glumeam voiam sa vad ce reactie ai rolling on the floor)

| justagirl2 a răspuns (pentru C8PILUcool):

Tocmai am afisat reactia mea- laughing - indiferent ce scrisesesi mai sus

| Georgevski a răspuns:

Da este corecta! Si eu in ani de liceu