| victory a întrebat:

skumpuciolor! am mare nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa particip la un concurs "Filmul si Apa", am nevoie de idei... e vorba despre un filmulet timp maxim 60 s.
Lucrarea trebuie să poarte un mesaj clar şi concis cu privire la importanţa apei care ne înconjoară, în toate formele sale
şi pentru toate necesităţile (consum uman, transport, agricultură, biodiversitate, etc.). Mesajul clipului video trebuie să
sensibilizeze publicul privind probleme de apă şi sanitaţie
în acelaşi timp, să reflecte o lucrare creativă şi
originală, încît să inspire publicul spectator al clipului să întreprindă măsuri singur!
Ex:http://www.youtube.com/watch?v=gqUDYYxkx1U&feature=relat ed

1 răspuns:
| rrtt a răspuns:

Nu stiu fa un film despre un vapor care se prabuseste in apa si un caine salveaza personajele principale