| cipy a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutorul vostru. Am facut o lucrare in PowerPoint si nu stiu cum s-o salvez, nu mi se primeste nicicum. Se salveaza doar ca prezentare dar mie imi trebuie video. Va rog mult sa ma ajutati vreau sa particip la un concurs si vreau astazi sa-mi prezint lucrarea!

2 răspunsuri:
| RooN a răspuns:

SAl dai la save as si dai PowerPoint Show
Baftawinking

| mariaaa a răspuns:

Laso asa prezentare si imi fa un diapozitin in care sa scrie sa apese F5 sorry dar nu stiu cum poti sa faci totusi trimite si asa...lucrare daca nu sti cum sa faci...BAFTAA!