| Adriana299 a întrebat:

Sunt noua pe aici. Vroiam sa va spun ca de un timp ma pasioneaza paranormalul, mereu caut tot felul de site'uri, bloguri care vorbesc despre asta. Am dat de un blog al unei fete care povesteste lucruri din viata ei, dar nu sunt sigura ca sunt reale. As vrea sa va faceti timp 5-10 minute sa ii citit blogul si dupa aceea sa va dati cu parerea, credeti ca este real? http://aboutghosts.blogspot.com/. Astept raspunsuri cat mai rapid!

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Eu cred că sunt întâmplări semi-adevărate, adică eu zic că le înflorește.

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu stiu daca minte sau nu...dar e interesant blogul ei!

| zăGhost a răspuns:

Eu zic că pot fi adevărate, însă nu mi se pare că i s-au întâmplat lucruri foarte marcante.

| Kaℓi a răspuns:

Eu sunt de parere ca sunt prea multi bloggeri sad

| CrysisMD a răspuns:

Eu nu vad nimic paranormal in situatia aceasta, eu consider ca e ceva obisnuit in comparatie cu alte intimplari. Exemplu este filmul creat pe fapte reale " The Fourth Kind"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana,eu nu voi viziona acel blog,dar daca esti pasionata si crezi in paranormal,vizavi de paminteni, iti stau la dispozitie, in masura timpului.Numai bine.

| TheExpert01 a răspuns:

Ciudatttt ff ciudattt

| Adriana299 explică:

Woodenpints nu am zis ca este site de paranormali, doar incercam sa aflu parerile voastre.rolling eyes