| ghostsnstuff a întrebat:

..Cum se numeste aplicatia cu care poti vedea prin pereti? Ea este pentru telefoanele cu sistem de operare Android.

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

De fapt nu exista aplicatia asta...a fost mai mult o pacaleala!

| NoChanceForUs a răspuns:

Vreau și eu un astfel de program...am un Nokia 1100 și vreau să văd prin hainele unor tipe...thinking

| Kosuchin a răspuns:

Layar, dar nu vezi prin pereti cu ea

| nutepriveste21 a răspuns:

Nu e o aplicatie ci un dispozitiv. O camera de termoviziune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste "soft pentru fraieri"! Nu exista astfel de program pentru telefoanele mobile. Ce doza de naivitate laughing

| ghostsnstuff explică:

Nu de alta dar eram curioasa ca un prieten de al meu o arethinking