| Biadore a întrebat:

Ce materii am in clasa a IX-a la profilul chimie-biologie? Fundita:*.

Răspuns Câştigător
| FallenRichard a răspuns:

Bineinteles,chimie la greu, 4 ore pe saptamana.,mate la fel, bio din pacate numai 2, materie noua este logica,in rest cam aceleasi,iar la romana numai literatura,din cate imi amintesc, eu sunt in a 12, nu prea mai retin, in orice caz este frumos, multa bafta la liceu!

2 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Pai,cam toate.Dar poti sa te uiti pe pagina liceului care ai dat si vezi acolo ce materii ai.Multa bafta!

| Biadore explică:

Multumesc .