| BalonashCuHeliu a întrebat:

Buna TPU.Nu stiti cumva cand va fi urmatoarea aurora boreala care se va vedea si in romania.Anu asta nu s-a prea vazut.doar putin.Multumesc Anticipat

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Atunci cand furtunile solare o sa isi atinga maximul ...cam prin 2012-2013!

| Klepto a răspuns:

Interesant, asa ceva as vrea sa vad si eu in Romania, nu imi este la indemana sa fug pan' la un Pol sau pana-n Norvegia.
Daca vad o aurora boreala calare pe un curcubeu dublu de luma, devin iar crestin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aurora boreala in Romania, in 2012... love struck hai s-o vad si p-asta! Pana acum am vazut doar pe YouTube...dar in Romania ma gandeam ca niciodata n-o sa vad asa ceva.