| Usgs a întrebat:

vi s-a intamplat ceva paranormal?

12 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Am bagat la spalat doua sosete, le-am pus la uscat pe culme, iar cand sa le iau, paranormal, soc si groaza, am gasit doar una. Cum explicati chestia asta? Eu cred ca-i ceva paranormal.

Nu cred in paranormal, doar in inexplicabilul din lipsa de informatii.

| Justme79 a răspuns:

Sincer mie cam mereu doar am că nu este nimic ieșit din comun ca să îmi fac griji happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am pus niste filme p0rn in D, am plecat la o plimbare si nu mai erau, dar am vazut un stick pe birou. Cand ma uit, era p0rn-ul pe stick, niste shortcut-uri aiurea si un fisier text: "Bune gusturi trimite-le pls pe stick-ul asta dar sa se pastreze si in PC". Jur de n-au luat-o pana si fantomele razna! 1

| Apokales a răspuns (pentru Justme79):

Corect, un poltergeist mai avem cu totii prin mansarda, nu-i ceva neobisnuit.

| PainTech a răspuns:

Am o usa care se deschide singura cand las geamul deschis.
Suficient de paranormal?

| brokxy a răspuns:

Am fost la o casa unde sta matusa mea si ea are doua case. Una a fetei sale care e plecata in alta tara si alta a ei. Eu am mers in casa aia a fetei sale,(casa veche din 1920 dar renovata) Am mers acolo deoarece mi-a zis matusa ca are fantome in casa aia, pentru ca acolo au trait evreii in Romania pe vremea lui Hitler. Am mers sa vad daca voi vedea ceva si erau 2 bicilete langa perete cand m-am apropiat a inceput clopotelul ala de la o bicicleta sa sune nonstop, am fugit afara laughing laughing Ce era sa fac decat sa fug? laughing Era inexplicabil plus nici nu am atins bicicleta si nimeni nu era in casa aia cu mine. Si de atunci nu am mai auzit acel zgomot la ei in casa. Deci nu era un aparat sau ceva care sa sune ca un clopotel de bicicleta. Era chiar bicicleta suna singura

| brokxy a răspuns:

;-; Vreau sa mai adaug cateodata cand merg intr-o camera la mine in casa se aude un clopotel de bicicleta tot asa nonstop sad si chiar ma sperie deci jur ca nu NU STIU DE UNDE VINE SUNETUL ALA!
Dar nu ma crede nimeni oricum -_-

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu una, ci zeci de întâmplări. Le găsești în nuvelele mele.

| MaryMaria333 a răspuns:

Pe vremea cand era scoala mam super-mega-pregatit pentru test, pentru asta trebuia sa iau un 10 cat mine de mare dar culmea ca am luat 6! Asta da poveste paranormala.

| RAY a răspuns:

Am patit dar cred ca era doar imaginatia mea

| Sofer a răspuns:

În timp ce dormeam aud pocnind televizorul și ușa s-a închis singura.

| RoseWerthner a răspuns:

Multe. Una dintre cele mai bune a fost cand am cazut de la o anumită înălțime pe niste bolovani si nu am simtit nimic (eu care am intoleranță foarte scăzută la durere) si nici nu am avut nici o zgarietura. E ceva ce nu voi putea uita niciodată!