| Daria a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ceva paranormal? Daca da, ce?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie nu...
dar tie?

| gigiro a răspuns:

Da, de mai multe ori, dar nu pot spune ca a fost chiar paranormal. In orice caz, povestea este ca eram in metrou, doream sa ajung intr-o directie, cunosteam bine locul, dar nu reuseam sa ajung pe peronul care trebuia. Am incercat de vreo 5 ori, schimbam mereu directia si ma trezeam in acelasi loc. Am intrat in panica, nu mai puteam sa fac un pas.eram impietrita si-mi venea sa plang. Noroc ca am fost vazuta de o cunostinta, care si-a dat seama ca am o problema. Putin mai tarziu, a fost si mai si, pentru ca eu de fapt ma duceam la medic. Dupa mai multe intamplari ciudate in acel cabinet, am realizat ca de fapt, eu visasem toate aceste lucruri cu vreo doua luni inainte...Am vorbit cu un medic, si mi. a spus, ca de obicei, persoanelor bolnave, mai ales cele foarte sensibile, capata ceva supranatural, o forta bio, sau previziuni, premonitii. Au mai fost si alte intamplari, poate chiar mai interesante, important e ca dupa ce m-am insanatosit, acele stari nu au mai aparut.

| kosmyn98 a răspuns:

Mi-e mi s-a intamplat de foarte multe ori sa visez si sa se indeplineasca ziua urmatoare de pilda am visat o pisica fara un picior, portocalie care statea pe o masina si avea prin pe ea un carlig cu numaraul 10001 si ziua urmatoare am vazut-o si avea acelasi nr mi s-a intamplat de multe ori

| alexandruca123 a răspuns:

Pai...Eu iau vorbele din gura, adica le ghicesc.
Odata a zis tataie al meu ca a desenat ceva si eu am ghicit exact acel lucru! happy