| Schmuky a întrebat:

voi ce credeti ca o sa se intample in 21 decembrie 2012?

69 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

O sa fie o zi obisnuita happy

| Mariuslucian a răspuns:

Sper sa fie o zi cu soare, nu imi plac norii:) http://mariusferent.blogspot.com

| Skylar a răspuns:

O sa fiu beat **** in podu vesel ca nu o sa mai fiu minor

| Paula_5937 a răspuns:

Incepand din data de 21 decembrie 2012 vom avea parte de 2 zile de noapte!winking nimic altceva!

| carpediem a răspuns:

Va fi isteria stupida cu data asta, in rest o sa ramaneti cu buza unflata ca nu se intampla nimic.

| Oxanna a răspuns:

Nimica.nimic.ma duc la party... ooare? ia ganditi`va ca toate semnele care ne-au fost date se cam vad. Dezastrul din Japonia, foametea, scaderea dramatica a economiei/populatiei etc. NU! sfarsitul lumii nu va fi, dar ceva tot se va intampla. Pana atunci eu vreau sa ma rog mai mult, sa fiu mai buna, credincioasa macar in al 12`lea ceas... daca va fi sa fie ACEL 2012. Om trai s`om vedea, sa ne rugam sa ne mai ingaduie Dumnezeu macar inca putin, poate ne revenimlove struck Paste frumos:*!

| AlxMro a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni cand vor aparea semnele pe care le stim clar :Apartia unei cruci pe cer, dezechilibrul naturii,. s.a (sunt vreo 7 semne)

| milom a răspuns:

Lapovita si ninsoare

| blueorange1302 a răspuns:

Singurul eveniment o sa fie unul astronomic (o sa se alinieze planetele din sistemul solar)

| Biia_1274 a răspuns:

O sa se faca pregatiri pentru Craciun laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe dezastre (cutremure, tsunamiuri, etc.) din cauza mai multor motive:
1.Atunci va fi cea mai mare explozie solara din istorie, ceea ce va afecta nucleul pamantului (vor erupe vulcani).
2.Se inverseaza polii magnetici ai pamantului.
Din cauza exploziei solare s-ar putea sa ramanem fara curent (va afecta centralele) luni/ani.Dar nu va fi sfarsitul lumii nici pe departe!

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Ne pregatim de Craciun

| Crinuta_6638 a răspuns:

Scuza ma dar nu era pe 12 decembrie 2012(sau pe21)? Dar oricum nu cred in prostii de genu: ' Vine apocalipsa!' sau altele ...Eu cred in Dumnezeu si nu in alti oameni care nu stiu ce vorbesc!

| Pufoshenia a răspuns:

Pai in 21 decembrie 2012 nu o sa se intample nimic special. Daca auzi ceva tampeni al tv cica "sfarsitul lumi " nu trebuie sa crezi

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

O sa fie 4 zile inainte de Craciuuuun! cadoooooouri love struck :p

| IamTitanum a răspuns:

Pai o sa fim cred in vacanta de Craciun ne pregatim de sarbatori De ce intrebi? Sa nu crezi in porcariile mayasilor alora sau cum ii cheama

| Progeniturã a răspuns:

Ne pregatim de Craciun

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Dar tu ce crezi ca o sa se intample? O sa fie o zi obisnuita inainte de Craciun.Nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ninge

| RoxiutzaRux a răspuns:

O sa fie prima ninsoare!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halloweenlaughing

| Veroniquest a răspuns:

Apocalipsa?laughing...e,de unde?tongue o sa fie o zi obisnuita, fara extratersetrii, apocalpise.si alte chestii irealehappy

| CristiMoca95 a răspuns:

Sfarsitul lumii vine cand vrea Dumnezeu nu cand vor astia cu stirile lorwinking.

| Emma_5553 a răspuns:

Va fi o zi ca oricare alta asa ca nu iti face griji! NU VA FI APOCALIPSA!

| ionutz24_2810 a răspuns:

Styy ce? o sa castige fiecare roman 50 000 eurobig grin

| LoL a răspuns:

Stiu eu ce o sa se intample...o sa fie o zi tipica de 21 decembrie, toti o sa se pregateasca de Pasti dar pe 25 decembrie vor fi dezamgiti toti cand vor afla ca mos craciun nu si a dat seama ca nu vine sfarsitul lumii si...sa sinucis

| BoboMC a răspuns:

Acest fact a fost aruncat in public de americani pentru a speria masele de oameni de pe glob, de a produce stres, haos. Indirect, fiindca tu spui ca nu se intampla nimic dar ai un gram de frica oricat ai incerca sa ascunzi. Este subconstientul care lucreaza. Sa va uitati la toate declaratiile date de marii conducatori ai lumii, toate au subinteles! Este o incercare crasa de indobitocire a populatiei. Deci acest 21 dec 2012 este o zi fictiv apocaliptica.

| Bylok a răspuns:

O sa fie ziua mamei mele :d

| DrDeath a răspuns:

Cred ca daca vine lumea in Romania o sa mai traiasca inca 50 de ani deoarece Romania fata de restul lumii este cu 50 de ani in urma.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu putem stii.probabil nu se va intampla nimic,dar chiar am vrea sa stim? eu cred ca mai bine ne traim viata,si nu ne mai facem griji de „sfarsitul lumii"! daca va fi, va fi. oricum nu am putea impiedica asta.
dupa ce va trece 2012, vor veni alti ani, se va gasi un nou cod in biblie si vor descoperi o nou data bla bla bla...PROSTII!