| Schmuky a întrebat:

voi ce credeti ca o sa se intample in 21 decembrie 2012?

69 răspunsuri:
| Anycska a răspuns:

O fii ceva cu siguranta depinde,, dar stii fiecare cu parerea lui, eu nu cred in sf lumii dar asta nu inseamna ca ceilalti nu cred big grin

| andreea_7503 a răspuns:

nu stiu ce ar putea sa se intample...cred ca cel mami bine e sa nu crdem in tot ce spun cei de la televizor, pentru ca nimeni nu va sti niciodata lucrul adevarat, legat de ce va fi pe viitor! pentru ca nicmeni nu poate provesti viitorul! in 1012 se anbunta a fi sfarsitul lumii.eu nu cred! de atata timp se spune va va fi sfarsitul lumii, cred ca pana la urma nu oamenii decid ce se a intampla, ci Dumnezeu

| MarinaElena a răspuns:

O sa fie o zi ca oricare alta zi de iarna! nu se va intampla nimic[-x

| Jazzooohs a răspuns:

O sa implinesc 16 ani happy

| LoOvE a răspuns:

Nu se v-a intampla nimic, doar ca va fi o altfel de lume nu stiu km sa ma exprim

| Dreamy a răspuns:

Daca l-am crede pe nenea Nostradamus am fi fost morti deja.

Nu asa sa zis si in anul 2000? Si care e rezultatul? TRAIM!

Sindromul Nostradamus a revenit si in 2006. Si acelasi lucru, traim.

Eu iti sugerez sa nu te iei dupa astrologi si dupa superstitiosi. Biblia de exemplu spune ca NUMAI si Numai Dumnezeu stie cand va veni marele "the end".

Eu cred ca s-a si popularizat foarte mult, pana si Britney Spears a scos o melodie despre asta, uite link:

http://www.youtube.com/watch?v=qzU9OrZlKb8

| anadragutza a răspuns:

Stii ce vom face vom merege la colindatbig grinbig grin:dbig grin

| ela_1729 a răspuns:

Eu stiam ca e in 12.12. 2012 big grin pai cum au mai spus. nimic

| andreea9366 a răspuns:

O zi obisnuita.happy