NOname
| NOname a întrebat:

Când nu vrei, dar vrei să vrei, cum te faci să vrei?

Răspuns Câştigător
| Aly2 a răspuns:

Pai nu sunt sigura ca am inteles, dar raspunsul meu este : Depinde de context. Daca este vorba de teme, de mers undeva etc. Dar ca sa te faci sa vrei te poti gandi ce fain ar fi daca ai face acel lucru, sau ca trebuie, ca iti prinde bine, poate chiar ca ar fi amuzant ( poati asculta muzica in timp ce faci lucrul acela ). Incerci sa vezi partea buna a lucrului pe care il ai de facut dar nu vrei sa il faci si atunci POATE te faci sa vrei.
Imi cer scuze daca raspunsul meu ti se pare stupid. sau daca nu am inteles intrebarea. Si te felicit pentru ceea ce ai scris mai jos.

126 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Kronstadt...crezi ca o sa traiesti tu pana niciodata? Postare reraportata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum de tie ti le reactiveaza si mie si @Justitiarului nu? De asemenea nici ale noastre nu contin nimic trivial, decat ca poate trezi niste frustrari in randul "inteligentilor"! Dar nu contine nimic trivial!
Tot esti atotstiutoare, de ce numai pe tine te asculta adminii? Daca vor sa ma contrazica sa o faca chiar ei! Insa nu au argumente!

| Steaua10 a răspuns:

Cum? masturbez un pic ))

| ripperstefan a răspuns:

Daca esti nebuna, dar esti nebuna, cum esti nebuna?

| Pufosenie17 a răspuns:

Iti impui si atunci o sa iti dai seama ca tu vrei de fapt acel lucru, si o sa vrei

| Nora_3448 a răspuns:

De obicei ma automotivez gandindu-ma la o posibila rasplata pe care mi-as face-o sau la satisfactiile pe care le-as obtine in urma lucrului pe care m-am facut sa il vreau. happy