| DyaElla a întrebat:

Care a fost cel mai puternic sentiment pe care l-ati trait vreodata?

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

Sentimentul de dragoste si iubire love struck e de ne descris. Pe la inceputul lu februarie anul acesta am fost impreuna cu iubitul si multi prieteni o seara sa ne distram si acolo a venit varul iubitului meu de atunci. M-am indragostit pe loc cand l-am vazut, nu-mi mai era gandul al iubitul meulaughing ma gandeam numai la el. I-am dat nr meu, am vorbit si cand m-am despartit de varu lui m-am combinat cu el si toata ziua ma gandeam numai la el. nu puteam sa fac nimic. parca eram... drogata. laughingSi acum il mai iubesc dar nu mai suntem impreuna sad exact azi mi-a cerut sa ne impacam dar i-am zis ca nu, momentan nu din motive personale sad
Sentimentul de iubire e cel mai puternic love struck

18 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu pot vorbi despre asta caci ramasesem gol.Eram un mort viu.

| Flav a răspuns:

Cand imi vine sa ma duc la toaleta si nu pot s-o fac.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sentimentul de șoc când am pierdut-o pe mama pentru vecie!
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Groaza!

| PetreConstanta a răspuns:

Cd am fost tradata de cine imi era mai drag pe aceasta lume

| king4aday a răspuns:

Frica. Acuma 2 ani mama a avut un accident cumplit, din care si-a revenit greu. Frica ca o s-o pierd prea repede de langa mine a intrecut orice sentiment pozitiv simtit pana atunci. Nu cred ca exista ceva mai puternic decat teama.,,.

| Whiff a răspuns:

Iubirea happy

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ura e un sentiment mai puternic decat iubirea
deci ura

| giuly a răspuns:

Foamea

| Zippy a răspuns:

Sentimentul de iubire cand de indragostesti prima data.E o iubire platonica, dar FRUMOASA

| Dildau a răspuns:

Dragostea si...ura...

| CoffeeTIME a răspuns:

@ giuly : scuze că te contrazic dar cel cel mai puternic sentiment pe care l-am trăit vreodată este diareea (nu vreau sa se mai repete)

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Cu siguranta cel mai puternic sentiment pe care l-am trait a fost iubirea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frica.cel mai puternic, cel mai curat si cel mai natural sentiment venit din strafundul fiintei mele si al rasei.de milenii.

| Coco2730 a răspuns:

Am trait odata ceva foarte straniu. Vorbeam cu cineva si gandeam in alta ordine a lucrurilor, in imagini miscatoare, eram super prezenta si in acelasi timp simteam ca sunt un observator al actiunilor mele.

| silvius1734 a răspuns:

Groaza-cand mi-am busit pentru prima data masina
bine ca n-a fost grav

| Miii a răspuns:

Iubireaa.`love struck day dreaming

| dumneavoastra a răspuns:

Gelozia