| silvia3333 a întrebat:

Ce sentiment simtim cel mai puternic si de ce?

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Cred ca cel al dragostei pentru ca scoate ce avem mai bun in noi! Ne face sa plutim, sa simtim ca traim cu adevarat, ca avem un rst aici pe pamant! Sarbatori fericite! http://youtu.be/Z5iF9zYfmqI

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai depinde...In general dragostealove struck[nu se poate explica ] sau ura.

| Esperança a răspuns:

Fiecare persoana are diferite sentimente. Tu poti simti un sentiment mai puternic eu pot simti altul. nu este ceva batut in cuie. Oamenii rai simt mai puternic ura iar cei buni dragostea.

| demonangel37 a răspuns:

Doua sentimente sunt cele mai puternice sentimentul de iubire si sentimentul de dezamagire, tristete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ura deoarece actiunile pe care le facem sub influenta acestuia sunt explozie.