| yadora a întrebat:

Care dintre userii acestui site cunoaste un parapsiholog bun? Vorbesc la modul cel mai serios si nu vreau bascalie!

1 răspuns:
| cristina_4037 a răspuns:

Ar trebuii sa incerci sa ii trimiti un mesaj userului " Psiholoaga" de pe acest site, mie mi-a dat niste sfaturi foarte bune si m-a ajutat enorm plus ca mi-a zis de un program pe care o sa il initieze in Occtombria asnului asta(2009)...si te0ar ajuta cu mare placere> Acum este plecata in vacanta timp de aproximativ 10 zile. Dar ii poti trimite mesaje aici, si ti va raspunde cand va putea. Bafta. Te pup, sper sa iti rezolvi probeleme. Dar in ce sens ai nevoie de ajutor. daca vrei sa mai conversam, sau sa imi povestesti, imi potri trimite un mesa aici pe site sa ne mai conversam. Te pup.