| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Deci vorbesc la modul cel mai scarbos...asta serios, scuze big grin, si deja sunt foarte speriata : Unde e burta? Azi de cand am intrat pe site incerc sa o gasesc si zau daca o vad pe undeva straight face!hee hee

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

"Ce vreti sa spuneti cu burta? De ce anume trebuie curarata? " ah, de 2 zile incontinuu o visez.

17 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Imi pare cu regret pentru tine.
A fost o dovada de mare lipsa de inteligenta (ca sa folosesc un eufemism) faptul ca nu ai salvat-o la intrebari favorite. Ai fi avut astfel ocazia de a-ti clati ochii cu ea de cate ori dorea sufletelul tau. laughing

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

În sfârşit, cuiva i s-a făcut milă şi a "curăţat-o"!

| pisoias a răspuns:

Unde-i burta cine a luat-o? Nu-i nimic angajam un detectiv care sa ne spuna care cum si ce fel.

| juniper a răspuns:

In sfarsit a fost aruncata laughing Acum pot sa stau linistita fara sa ma duc la baie.

| adriana_sw33ty_angy explică:

Deci fara doar si poate! burta nu eeeee! :-s
@peanut da burta inapoi! waiting

| adriana_sw33ty_angy explică:

@cami presimt ca la noapte voi visa frumoshee hee
@cioko19 deci nu stiu cine a halit-o, dar faceti bine si tineti-o acolo unde e laughing zauu...tongue

| adriana_sw33ty_angy explică:

@ardnaxur1961 mea' culpa... dar promit ca la urmatoarea "burta" am sa-ti urmez sfatulhee hee

| adriana_sw33ty_angy explică:

@pisoias nu trebui detectiv, nu vezi?! @peanut si @ciocko19 au halit-o! :-W mai degraba avem nevoie de un avocat pentru ele!hee hee

| Silvia a răspuns:

S-a evaporat.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

A mancat'o cineva straight face :-&

| cotzobel a răspuns:

Unde e burta? cine a papat burta? un nou episod pentru Dan Diaconescu in direct laughing

| alecs871 a răspuns:

Eu cred ca s-a curatat, definitiv.
Sau vezi, uita-te mai jos de tastatura, o s-o vezi, dar nu pe "burta" aia

| cioko19 a răspuns:

Adrianasad imi pare rau. Am papat burta alaturi de peanut.:-s.

Dar ti-o readuc eu inapoi, daca vrei! Ca sa nu mai ramanem suparatebig grin

| vladutz00 a răspuns:

Atunci, inseamna ca esti foarte slaba laughing

| RappK a răspuns:

stai linistita ca e la locul ei:pe

mai cautalaughing

| peanut a răspuns:

Pai. stiiiiiiiii... imi era si mie foame sad
sper ca nu te superi (prea rau)

| peanut a răspuns:

Adriana_sw33ty, s-o crezi tu phbbbbt de fapt, a si inceput sa-mi placa phbbbbt!