| anonim_4396 a întrebat:

Care e criteriul dupa care voi alegeti intrebarile la care doriti sa raspundeti?

Răspuns Câştigător
| Summer Memories a răspuns:

Raspund ce stiu, decat sa n-am habar de subiect si sa dau copy & paste de pe google prefer sa raspund doar la ce ma pricep. happy

26 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Nu am niciun criteriu, răspund unde cred că mă pricep mai binehappy

| Hombre a răspuns:

Raspund cat ma duce "troaca" fara copy-paste ca argument in plus si nu consider ca ceea ce spun este cel mai bun raspuns. Functie de dispozitie raspund si la intrebari "tampite" cu raspunsuri mai mult sau mai putin "tampite".

April
| April a răspuns:

Unele ma atrag prin originalitate, altele sunt interesante si-mi starnesc imaginatia, iar alteori simt ca pot fi utila. Mi s-a intamplat sa primesc, in urma unui raspuns, mesaje pe privat si sa am satisfactia de a constata ca am fost de folos, mai ales cand ma abordeaza adolescentii, aceasta frumoasa, nelinistita si vesnic doritoare de lucruri noi categorie de useri.

| syme a răspuns:

1. Daca stiu sa dau un raspuns.
2. Daca cine ofera un raspuns nefondat ori o afirmatie falsa, atunci imi este confortabil sa ofer un contraraspuns care sa salveze situatia si oamenii sa nu fuga cu pluta.

| Razvan a răspuns:

Criteriul de baza e intamplarea.Nu citesc raspunsurile date de ceilalti inaintea mea decat rarhee hee
Nu ma pricep la un domneniu anume, dar imi place sa ajutbig grin

| danut a răspuns:

Raspund la acele intrebari care imi provoaca o reactie emotionala, pozitiva sau negativa iar la intrebarile utilitare daca stiu un raspuns pozitiv-folositor.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Primul e sa am un raspuns, al doilea sa imi trezeasca subiectul interes intr-un fel, al treilea sub forta impulsului, cum a fost aicihee hee

Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca consider ca am ceva de spus cu raspunsul meu, o fac. Cateodata, la intrebari distractive sau tampite mai raspund si sugubat!

| juniper a răspuns:

Eu ajut cum pot, nu am un criteriu.

| cineeu a răspuns:

Intrebarile sunt cele care pun in miscare mintea. ea se misca oricum. un impuls mental directionat.

| Alex_7297 a răspuns:

Să mă pricep în domeniu cât de cât, să fie formulată corect, să fie scrisă cu cratimă, în general, să fie lizibilă.

| arrriadna a răspuns:

Salut. Criteriul e experienta personala si experienta celor din jur. Cum s-ar zice, "ma bag unde simt ca mi-a fiert si mie oala". Sau am informatii pentru ca mi-au impuiat capul altii in trecut.
Mai sunt si intrebari care imi starnesc curiozitatea si ma apuc, daca am timp, de documentare. Daca nu, astept sa citesc raspunsurile si ma bucur ca am mai invatat ceva in ziua aia.
Imi place sa citesc raspunsurile oamenilor si, de obicei, daca s-a spus deja ce as fi vrut sa spun si eu nu mai umplu degeaba spatiul virtual.

| mami a răspuns:

Nu aleg nici un criteriu
raspund la ce ma pricep
cultura generala
experienta vietii
meserie

| 334499 a răspuns:

De obicei incerc sa raspund unde nu s-a raspuns happy dar nu e o regula batuta-n cuie

| 334499 a răspuns:

De obicei da, pentru ca nu mai trebuie sa citesti ce-au scris altii ca sa nu repeti un lucru deja spus

| Bucatarul.com a răspuns:

Cunosc raspunsul il dau, nu cunosc, imi dau cu parerea. :o

| lost.in.rain a răspuns:

Raspund acolo unde stiu, unde pot sa imi exprim o parere.Nu vanez fundite!

| zxsds a răspuns:

Raspund la ce cunosc. In caz ca nu cunosc astept raspunsurile sau ma documentez happy

| Eclectica a răspuns:

Buna intrebarea despre intrebari! happy

| LightBlue a răspuns:

Raspund la ce stiu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da uni pun o intrebare si zic tot ei dau funtita daca sti alti se grabesc sa raspunda etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trilulilu 89 exista avantaje pentru primul care raspunde nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo, nu generalizez uni cauta raspunsuri pe net il gasesc si apoi tinete nene scriu cite un pomelnic nu e aiurea ar pute sinplu sa-l indrume pe cel care a pus intrebarea sa caute singur pe net s-au ini alte parti unde-si poate afla si singur raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie dat cu parerea poate influenta negativ atentie dom. bucataru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am criterii dupa care ma ghidez in raspunsuri. Vad o intrebare, imi trece prin minte raspunsul, si-l scriu big grin.

| d33aindragostita a răspuns:

Daca stiu raspunsul, intru si zic. daca nu...NU!winking