| anonim_4396 a întrebat:

Cum va alegeti intrebarile la care sa raspundeti? ce va face sa adaugati pe cineva in lista de prieteni pe TPU?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ma uit sa vad cine a postat. Sunt unii useri, care stiu ca, daca depun o intrebare, e o intrebare stimulativa, creativa sau inteligenta. Dupa, ma uit sa vad daca cineva are nevoie de ajutor si intr-adevar pot ajuta printr-un sfat, printr-o vorba buna sau prin informatii.
In privinta prietenilor, n-am adaugat pe nimeni in lista de cand sunt pe site. Nu vad avantajul creat daca o fac. happy

| psiholoaga a răspuns:

Ma uit pe prima pagina si raspund la orice intrebare imi sare in ochi. Pe ce criterii? Daca mi se pare o tema interesanta, daca am cunostinte care ar putea raspunde userului, daca se preconizeaza a fi amuzant sau toate la un loc. De adaugat, eu am solicitat in lista 2 persoane, restul sunt cei care au avut initiativa si am dat accept tuturor. Daca oamenii ma vor, ce pot sa fac?!tongue

| gabitza05 a răspuns:

Eu raspund la intrebarile care stiu sa raspund si la care stiu ca pot fi de ajutor cat de cat.

| alexdop21 a răspuns:

Ma uit la intrebari recente, sau la ultimele raspunsuri, cum am gasit si intrebarea ta, iar de adaugat cred ca am adaugat un prieten sau doi pentru a conversa mai usor prin mesaje!

| AvalohAlyn a răspuns:

Persoana care mi se pare de treaba, simpatica, prietenoasa o adaug la prieteni.Adica o intreb daca vrea sa fie prieten prin optiunea aceea.Si raspuns la intrebarile la care ma pricep, la care am o parere etc.

| dalea a răspuns:

Cand intru pe TPU iau la rand intrebarile recente si acolo unde cred ca pot ajuta cu ceva incerc sa o fac cu raspunsul meu.In general dau raspunsuri destul de telegrafice pentru ca tastatul ma "omoara". In ceea ce priveste lista de prieteni este goala pentru ca nu sunt un impatimit al net-ului am o anumita varsta si in plus un serviciu.Imi cer scuze cu aceasta ocazie celor care mi-au solicitat prietenia si i-am refuzat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@psiholoaga, si eu am avut initiativa de a te vrea in lista de prieteni...esti foarte de treba si dai niste raspunsuri demne de expert TPUwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel ca psiholoaga, ma uit pe prima pagina happy
incerc sa fiu utila...ca umorul nu-i punctul meu forte laughing

in ceea ce priveste lista de prieteni...hm...la mine in lista, cam fifty-fifty... unora le-am trimis eu cerere de prietenie fiindca mi-au atras atentia, din diferite motive...nu stiu...asa le arat eu ca ii apreciez. Oricum, si cererile care vin, le accept pe toate happy