| RAY a întrebat:

Care e sensul vieti, rostul vieti de a trai fara un scop, fara vici,dorinte,sperante,astepari, planuri de viitor? ce sens are sa mai traiesti?

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

laughing e bine ca mi-ai luat raspunsul si l-ai integrat in intrebare.
Daca n-ai un scop in viata, esti ca si mort. Nimeni nu spune sa n-ai asteptari, sa nu tanjesti dupa mai mult, insa cu cap...

| RAY explică (pentru 4b):

Te rog mult sa nu ma denunti la DNA

| 4b a răspuns (pentru RAY):

Te mai iert si de data asta, ce sa fac...

| RAY explică (pentru 4b):

Esti o fata buna

24 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Trebuie sa te bucuri de ea sau sa faci in asa fel incat sa te bucuri de ea. Atat.

| Clorox a răspuns:

Te chinui sau te sinucizi, tu alegi!

| RAY explică (pentru Clorox):

Instinctul de supravietuire nu ma lasa

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Trebuie sa fii redus mintal si mult prea las ca sa-ti iei viata!

| 445hash231 a răspuns (pentru Drimmero):

Imi place gandirea ta!

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Cam asa ceva laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Astia sunt de condamnat daca fac asa ceva, au si ei o amarata de viata si se omor singur,, prostalai fatali ce sunt ei/

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ma simt, mi-a trecut prin cap ideea dar s-a dus de ceva timp laughing pentru ca ai avut dreptate, life is fu*king awesome!

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Ai luat sfatul meu in considerare? Si pe mine m-a enervat de multe ori viata asta, dar 1 secunda nu m-am gandit sa renunt, obligatoriu inainte/

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Normal ca ti-am luat sfatul in considerare, mereu am sa ascult de persoanele care au trecut prin viata mai mult decat mine!
Eram prost, foarte prost...

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Atunci e o satisfactie ca am facut un om sa priveasca si dincolo de aparente si l-am ajutat cu ce am putut,, respect!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Prin asta acum de craciun dmnezeu tia iertat pacatele si cele care au fost sarvasite cu voie si cele fara de voie, amin

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ironie,ironie,dar te cam preocupa Dumnezeu! Cum sa fii haterul maretiei?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sunt glume man

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata n-are nici un sens
Te nasti cu un nume pe care nu l-ai ales tu, arati cum n-ai ales tu, faci parte dintr-o tara in care n-ai decis tu sa locuiesti, vorbesti o limba pe care n-ai decis tu s-o vorbesti
Nimic n-are sens

| IonutSTR a răspuns:

Salut. Fiecare are rostul sau in viata, nu toti au scopuri, dorinte sau planuri de viitor. Daca o persoana spune ca nu are niciun sens sa mai traiasca, poate sa faca ce vrea, ceva ce nu a facut pana acum.

| whatvs a răspuns:

Exprimarea ta e aproape dureroasa.nu exista un scop predefinit si obiectiv.e la latitudinea ta spre ce vrei sa ti coordonezi viata, nu poti sa intrebi alti oameni ce scop vine dupa existenta, fiecare are alegere libera

| BaBau112 a răspuns:

Scopul vieti e moarte laughing)))