| Flav a întrebat:

Care este cea mai buna pasti de dinti, care te spala pe creier?

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pasta de creier, care te spala pe dinti.

| harciog a răspuns:

Pastile formate dintr-un buchet de penisuri.Cica le folosesc ateii.

| CoquineNoire a răspuns:

Coldgate (poarta neuronilor reci/morti), blind-a-mind (minte oarba)...

| Woodenpints91 a răspuns:

Super-cristal cu extract de agheasmă.

| MidnightLady a răspuns:

Pentru tine, mon cher?
Nu-i pasta, ii gel, da' spala bine: Anitra.

Răspuns utilizator avertizat
| stejara2 a răspuns:

Prostia! Aia te spala de orice! Pacat ca nu doare, ce tipete s-ar mai auzi.

| valahu a răspuns:

Genul de intrabari pe care le postezi tu tongue

| grgdlk a răspuns:

Pasta de dinti cu putin spirt intr o cana frecata pana se formeaza o spuma apoi o bei si PA, te spala pe creier incearca
Poti sa faci si fara spirt daca esti incepatorlaughing

| Oannaa30 a răspuns:

laughing)))) buna intrebare...frate dar aveti caterinca in voi nu gluma...

| purplepumpkin a răspuns:

Politica.