| LoveForShania a întrebat:

Care este cel mai mare animal? (in afara de pesti-balene sau altceva)...si in afara si de reptile sau mamifere.

Răspuns Câştigător
| sarahristea a răspuns:

Sunt multe... fiecare cu marimea lui, de exemplu sarpele nu se compara cu un elefant, desi el este mare;)
http://www.animalpedia.ro/cele-mai-mari-animale-de-pe-pamant/

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Vaca?! nu, elefantu?! a, stai girafa?! ah cred ca stiu... dinozaurul?!
Dar tu zici ca in afara de reptile sau mamifere.thinking
Ce sa fie, ce sa fie thinking
poate strutul ca e pasare big grin

| Alexandrinaa a răspuns:

Cel mai mare la ce? La prostie? La rautate? La ignoranta? La inteligenta? La marime? tongue... vad ca ai inlaturat mamiferele. Deci omul nu intra (doar teoretic...). Nu stiu sa-ti raspund, eu doar m-am amuzat... happy poate gasesc ceilalti raspunsuri potrivite. Poate vrei insecta sau pasare...nah, strutzul... tongue e mare, nu?! tongue

| selef a răspuns:

Yety.

| Klara a răspuns:

Cel mai mare animal... dupa parerea mea...cred ca Nikita happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul.

| eagle a răspuns:

Tu