| SadBoyForever a întrebat:

Care este cel mai vizionat videoclip de pe youtube? Adica, ma refer la cel care are cele mai multe vizualizari.

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&ob=av2e
cel mai vizionat si cel mai sinistru vezi cate dislike-uri are

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Uite lista cu top 20!
http://www.youtube.com/charts/videos_views?t=a
din pacate gayul de biberon e cel mai dorit pe pitipoance!

| AncaElla a răspuns:

Biberon

| Veroniquest a răspuns:

Justin Bieber-Baby
din cate stiam eutongue

| SadBoyForever explică:

AOLEU! Mai bine nu mai intrebam decat sa aflu ca h 0m0s3xualul ala le are!

| LuxuRyQ a răspuns:

Un videoclip postat pe YouTube a fost vizionat de peste 500 de milioane de ori, devenind astfel cel mai vizionat clip din istoria acestui site, Este Justin Bieber- baby>>