| Sara a întrebat:

Care este motto-ul sau citatul vostru preferat si care va caracterizeaza. Al meu este.,, Teama-defectul oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici ". Maurice Couyaud.

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

"Tot la hot ii este frica de furat si la curva de-nselat"...cu dedicatie pentru stapana musunoaielorwinking.

22 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

" Prost nu e cel ce nu intelege unele lucruri, ci acela care le intelege pe toate pe dos "

cami
| cami a răspuns:

O corectie! Nu mai scrieti moto cu 2 "t"! ( asa provinde din lb latina, asa pastrati-l )
si moto-ul meu este "Ce nu te doboara, te face mai puternic! "

| oz a răspuns:

"moartea nu vine cu batranetea...ci cu uitarea"

| fabiola a răspuns:

Eu am un motto al meu, original-Atunci cand nu merita sa vorbesti, scrii! Hartia este cel mai bun prieten, suporta bucuria si lacrima, prostia si inteligenta!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Prietenul la nevoie se cunoaste.

| daniDeeDee a răspuns:

Dream as if you'll live forever.
Live as if you'll die today.

| Cryssy a răspuns:

Viata e frumoasa, cu bune si rele, si merita traita!

| uzzi92 a răspuns:

Toatul se iarta, nimic nu se uita...

| zalisa a răspuns:

Dragostea? O combinatie intre entuziasm si idiontenie pe care orice muritor cu nesant ce nu-si poate controla trairile o poate trai... Asta e facut de sora mea care e un geniu in compuneri!happyhappyhappy

Răspuns utilizator avertizat
| eyline a răspuns:

"Nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie"...de asta ar trebui sa tina cont toti cei carora le place sa plagieze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu voi da un citat ce il vad tot mereu de la o vreme incoace:
,, zambeste, maine va fi si mai rau!''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stat si v-am citit comentariile...rad ca un nebunlaughing
Acum mai urmeaza unul dintre voi sa adreseze o intrebare "bomba"rolling on the floorrolling on the floor
Ceva gen jijinerul..."Care e mai tare dintre x, y, z."rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cand mersul devine dificil, dificultatea devine mers ininte!""Cursa de 1000 de m incepe cu un pas!" si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defectele mele sunt de fapt principala mea calitate...happy

| pam_pam a răspuns:

"Ca sa-ti dai seama ca esti prost, trebuie` sa fii un pic destept!' :X:X:X Ador zicala asta.big grin

| s.m. a răspuns:

Motto-ul meu preferat si unul foarte adevarat este:"Piticul nu e mare chiar de ar sta pe un piedestal, colosul isi pastreaza marimea chiar si intr-un put".happy

| simona_2554 a răspuns:

"cand te ocupi prea mult de defectele altora, n-ai timp sa le indrepti pe ale tale"

| irinuk11 a răspuns:

Cainele moare de drum lung si prostu de grija altuiahee hee citat de diriga laughing

| Dana1793 a răspuns:

Ceea ce vezi e doar jumatate din ceea ce exista.

| tristana a răspuns:

La felicidad de tu vida depende de la calidad de tus pensamientos.