| AndraWIne a întrebat:

Care este sloganul/citatul vostru? Ceva care va caracterizeaza, citatul vietii voastre.

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

"Numai in iubire poti vedea ce decazut esti."Cioran

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce nu te omoara, te face mai puternic.
De ce iti e frica nu scapi.
Cu astea nu mi-e frica sa merg nicaieri.
Singura solutie prin care pot fi atins e dragostea (Din pacate, asta e punctu meu slab)

| YOLO3e333 a răspuns:

Omnibus locis fit caedes

| SimionAlexandru a răspuns:

In viata, Nu conteaza cat de tare LOVESTI, ci cat de tare POTI FI LOVIT, si sa mergi in continuare.

| BeInnocent a răspuns:

Al meu e "Nu conteaza cat de incet mergi atata timp cat nu te opresti!". Ma caracterizeaza foarte mult.l-am vazut intr-o prezentare al unui psiholog si l-am recunoscut ca slogan ( motto ). Tu ai? Daca nu nu trebuie sa il cauti, cand o sa il auzi/vezi iti vei da seama ca e pentru tine.

| AndraWIne explică (pentru BeInnocent):

Cea mai mare glorie nu o dobândeşti atunci când nu eşti doborât niciodată, ci atunci când te ridici după ce ai căzut.

| AndraWIne explică (pentru BeInnocent):

Indiferent ce faci în viaţă, va fi nesemnificativ. Dar e foarte important să o faci.

| PisutzaTha a răspuns:

A fi viu nu-i de ajuns. Mai trebuie soare, libertate şi… o mică floricică
100% Je

Al tau?

| stefstef29 a răspuns:

Nihil sine deo sau zambeste maine poate fi mai rau! happy