| SwAn a întrebat:

Care este versul vostru preferat? Dar motto-ul?

5 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Cel mai mult imi plac aceste randuri [ sunt in engleza ] :

Dare to dream, dare to fly, dare to be the ever chosen one to touch the sky.

big grin happy

| andragrigoras2000 a răspuns:

''versul meu preferat este refrenul de la melodia midnight sunt cantata de elena ghorghe
mottoul meu este:''reusesti orice in viata daca vrei sa faci si nul iei pe nu in brate''.big grin funda?

| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Ma ghidez dupa motto-ul "Traieste clipa!"[nu pentru ca ar fi cel mai cunoscut ci pentru ca fiecare clipa e speciala in felul ei si trebuie traita]
Si un vers preferat.depinde la ce te referi: dintr`o poezie sau o melodie?
Daca dintr`o melodie atunci pot spune ca imi place fiecare vers din melodia Punt-"Te ador"[ascult`o si vei vedea]
Iar daca dintr`o poezie : "Să plutim cuprinşi de farmec
Sub lumina blândei lune -
Vântu-n trestii lin foşnească,
Undoioasa apă sune!:[ti-am dat o strofa, pe care eu personal o ador.ma duce cu gandul foarte departelove struck]

| AliceHappyGirl a răspuns:

Versul meu preferat: "N-ai sa mai gasesti una ca mine, n-am sa mai iubesc unul ca tine." (Andreea Balan - Oops.eroare)
Motto-ul meu preferat: "Ceea ce nu te doboara te face mai puternic"

| RuffledOwl a răspuns:

Vers nu cred ca am...dar am citatbig grine altfel, aleşii dragostei absoulte sunt excepţii tot atât de rare ca şi geniile...
Iar motto:Trebuie sa deștept ca sa-ți dai seama ca ești prost.