| Lidia09 a întrebat:

Care zodie este cea mai iubitoare dintre toate zodiile după părerea voastră și care este cea mai rea?

13 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca este despre fiecare om in parte, felul sau de a fi si nu despre zodii, insa voi fetele si femeile (unele) puneti accent pe zodii si compatibilitatea dintre ele happy

nu vreau nicio polemica cu iubitorii de horoscop sau astrologie dar le dau un citat dintr-o piesa, usor acid fata de cei care cred ca fiecare miscare ne este controlata de planete

"si resemnarea ii spune ca destinul lui e scris in stele,
le las pe ele atunci sa aiba grija de belele"

| Lidia09 explică (pentru Simpatic):

Nu sunt eu din astea care se ocupă cu astrologia, doar că sunt curioasă. Deci cum crezi care?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă iei 100 oameni din aceeași zodie sunt șanse enorme sa fie extrem de diferiți între ei, așa că e absolut irelevantă zodia.

| johnnny123 a răspuns:

Chiar crezi că dacă doi oameni sunt născuți în aceeași perioadă a anului aceștia vor avea automat caractere și destine similare?

| Hyperion7 a răspuns:

Zodia omului care rezonează pe deplin cu tine!

| ReddY25 a răspuns:

1.Balanta
2.Taurul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rac cea mai iubitoare si sagetator cea mai rea. Tu ce crezi?

| Lupică27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt Rac, deci sunt cel mai iubitor.

| MrAM a răspuns:

Nu are importanța zodia cat tipul de temperament si trasaturile acestora. Despre temperamente se pot demonstra anumite lucruri stiințific observate pe o lunga perioada de timp, cu zodiile…mai puțin sa spunem.
https://youtu.be/-wI32W2w5sM?si=3WwoYfls0DevLkYi

| Justasimplequestion a răspuns:

Poti sa fii cea mai "rea" zodie si sa fii iubitor, poti sa fii cea mai "iubitoare" da sa fii rau eu asa vad lucrurile

| Dedulesti a răspuns:

In privinta zodiilor, este in functie de caracteristicile fiecărui om. Cred ca au si o doza de adevăr!