| Kosuchin a întrebat:

Casatorii intre gay, casatorii intre gay, hmmmmmm...Ar aduce vreun beneficiu societatii? Eu ma gandeam ca ar creste numarul de cupluri ce vor sa adopte[ meh, asta daca vor ].
In afara de asta, ar mai exista altceva?

Răspuns Câştigător
| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Căsătoriile dintre heterosexuali aduc vreun beneficiu societăţii?

45 răspunsuri:
| Georgy_7404 a răspuns:

Ma sunteti vrunu sanatos? km sa dati spre adoptie copii unor cuplu de gay:O:O dc cand va fi mare sa vada ca are 2 tatii si resyul copiilor 1 mama si un tata? vreti sa traumatizati copii? mai bine lasa-i acolok stau bine Doamneee fereste km sa fii homo? nu sunt de acord sunt total impotriva homosexualilor sunt de akord ca sunt si ei oameni da numai denaturati societatea asta nu exista niciun benefiiciu casatoriile intre gay dc credeti ca Biserica interzice? D-zeu a dat barbat cu femeie nu barbat cu barbat sau femeie cu femeie(lesbiencele)... Doamnee fereste sa fie interzise casatoriile intre gay omoratii da ii vedeti Un motiv emor pentru care nu e bine este pentru ca D-zeu nu permite.

| Georgy_7404 a răspuns:

FucktheSystem esti sanatos/a nu a scris-o D-zeu dar omul care a scris-o de cine crezi ca a fost indumat? ma oamenilor ati ajuns rau sa numai credeti in D-zeu sunt atatea dovezi ca El exista... Blasfemie asta ii aduc gay Lui D-zeu Doamnee km sa fii de akord cu gay sau lesby::O:O:O:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' ce beneficiu aduc casatoriile intre heterosexuali? In plus ei adopta si asa ca sunt sau nu casatoriti.

| qwertyz a răspuns:

Da imi raman mie mai multe femeihee hee

| Lore_8435 a răspuns:

Da ai dreptate cu adoptiile, uite un beneficiu.Deci.ce rau ar face societatii?

| Romanian a răspuns (pentru Lore_8435):

Tu gandesti ce scrii? Gandeste-te la copii aceia adoptati.Ce educatie vor primi ei? Ca e bine ca barbatii sa si-o traga in dos? Cand va fi intrebat la scoala cum o cheama pe mama, el nici nu va sti ce inseamna aia:"Pe mama o cheama Radu si pe tata Mihai". Toata viata lui va fi batjocorit pentru ca are doi tati, si nici o mama.Si asta e, nu poti schimba mentalitatea unei intregi societati, doar pentru ca homosexualii s-au hotarat sa adopte prunci.Copilul acela nu va avea posibilitatea de a fi educat din punct de vedere moral corect, niciodata.Tu ai avut mama.Acum imagineaza-ti cum ar fi fost ca mama ta sa aiba penis.Si toti copii de la scoala sa stie asta.
Itit repet:gandeste bine inainte sa spui ceva, pentru ca exista mari sanse sa spui prostii.

| Lore_8435 a răspuns (pentru Romanian):

Ok.La partea cu copii cam ai dreptate.Dar in rest e problema lor daca prefera o persoana de acelasi sex.

| Romanian a răspuns (pentru Lore_8435):

Cat timp "ei" traiesc in societatea in care traiesc si eu, ma afecteaza in mod direct sau indirect.Nu am voie sa spun oficial nimic de ei, ca sunt pus la zid.Pe zi ce trece sunt tot mai nesimtiti.Vin in scoli, cu ore de "educatie sexuala" si le spun copiilor ca e ok sa si-o traga in cur cu altu ca el. Le sunt alocate fonduri, ca sa-si promoveze scarboseniile.Romania e o tara profund ortodoxa, iar tot ceea ce fac ei, fie si simpla lor existenta, dauneaza grav imaginii acestei tari.De parca nu am avea multe alte lucruri care ne fac de rusine.Mai vin si animalele astea, care nu sunt in stare sa deosebeasca gaurile. Fac parade anual, desi peste 90% din tara nu e de acord(democratie moderna, asa-i?), scuipa pe demnitatea oricui nu e de acord cu ei si blasfemieaza baza societatii si cea mai sfanta uniune:familia. Da, in caz ca nu stiai, una dintre politicile lor este ura fata de familia normala, caci ea este cea care simbolizaeaza tot ce e curat si firesc, pe cand ei sunt total opusul, voind distrugerea familiei, pentru ca toti sa fie asemeni lor. Oricum am lua-o, stiintific, social sau teologic, homosexualii, dupa cum spuneam, sunt o plaga din toate punctele de vedere, chiar si medical, ajutand enorm de mult, acum cateva decenii, la raspindirea bolii SIDA. Daca mai exista vreo indoiala, vreun contra-argument la ce am sustinut eu aici, vreau sa-l aud, ca sa-l pot distruge.Tot ce am spus e purul adevar, sustinut cu realitate pura.Nimic teorie, nimic indoiala.Si nici macar nu am nevoie de argumente ca sa le doresc "disparitia". Unul dintre principiile de baza ale democratiei este "majoritatea asupra minoritatii". Si daca e sa intrebam majoritatea, stim prea bine la ce rezultat se ajunge.Toti sunt impotriva lor, insasi natura e impotriva lor, insasi felul in care a fost creat trupul uman demonstreaza cat de daunatori sunt pentru absolut tot, in absolut orice mod.Si totusi, cu ajutorul coruptilor, tradatorilor firii omenesti, tradatorilor de neamuri, persoanele fara nici un Dumnezeu, neam, tata, mama, casa(ca sa zicem asa), cu ajutor anumitor organizatii, ei inca exista, si respira aerul in dauna noastra.Sa-i fereasca Dumnezeu de vremea in care autoritatile nu vor mai avea control absolut asupra populatiei, caci stim care va fi soarta lor.Si inca gloantele sunt prea valoroase. Sper ca te-am lamurit.Argumente imbatabile, Dumnezeu si natura de partea mea, nu cred ca mai ai vreun argument favorabil lor.Repet,cat timp ei traiesc precum parazitii in societatea noastra, e si problema ta, e problema oricui, asa ca nu fi ignoranta.La revedere!