| Dragotta a întrebat:

Ce beneficiu aduce un update la BIOS.

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Amatorii ar trebui sa considere ca nu exista updateuri pentru BIOS, sa fie ca si cum n-ar exista. Riscul de a-si buli definitiv placa mama este destul de mare pentru cine nu se pricepe, plus ca odata cu asta pierzi si garantia.

| al3xander a răspuns:

Uite aici mai multe detalii http://www.howtogeek.com/......ters-bios/

| Niiiicu a răspuns:

Mai multe posibilitati, dar de obicei e mai greu de facut

| kingcata99 a răspuns:

Update la bios nu aduce nici un beneficiu doar daune(incalzirea procesorului, incetinirea programelor) big grin