| RAY a întrebat:

Cat de multa incredere ai in wikipedia?

https://www.independent.co.uk/......13446.html

4 răspunsuri:
| Mclaren12 a răspuns:

Wikipedia este supusa propagandei evreiesti, deci nu prea poti avea incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de multa inceredere ai in independent? Cat de multa inceredere ai in omul de pe strada? Cat de multa inceredere ai in profesorul de la facultate? Cat de multa inceredere ai in mama ta? Cat de multa inceredere ai in tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are anumite greseli dar e cel mai bun si cel mai mare site educativ ce poti gasi gratis. Poate ca unele detalii sunt eronate, dar informatia in mare este destul de precisa

| Doja a răspuns:

Wikipedia este infestata de propaganda. E buna orientativ, dar cel mai bine e sa iti faci singur cercetarea.