| MeScorpion a întrebat:

Ce ai face daca ai avea o insula?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

As polua-o, evident rolling on the floor

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NwFZe92Ap7w :))

| Vizitiul a răspuns:

As transforma-o in zona turistica, dar un mic coltisor, l-as pastra pentru intimitatea mea.

| CodrutM a răspuns:

Aş popula-o cu o userita TPU.
Apoi, după următoarele 2 generaţii, aş numi-o TPU Island. Iar ei m-ar încorona ca rege.
Aş fi un fel de Hitler fără mustaţă şi fără probleme de potenţă.

| DrDeath a răspuns:

Eu nu as arata nimanui insula. Dupa aceea as face rost de multi bani care sa ii investesc pe ea.As face o casuta de care sa nu stie nimeni unde sa am cablu tv, net si gaz si curent si apa potabila.

| andrei95 a răspuns:

Cum a zis anny in prima zi as da o mare petrecere care sa dureze 24 de ore apoi as incerca sa dezvolt turismul sa ma fac cu si mai multi bani

| bogz a răspuns:

As vinde-o

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Intai, as da o MEGA PETRECERE, apoi, as inota pe langa mal toata ziulica si as naviga pe net.
Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As pune pepeni, si cativa salcami. Nu ma intreba de ce, nici eu nu stiu!