| toxik_9386 a întrebat:

Ce ai face daca sti ca maine mori?

17 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

M-as uita la un film - '' Nemuritorul''.

Răspuns utilizator avertizat
| Borgir a răspuns:

Cred ca ti-as dona tie toata averea pentru ca daca nu puneai intrebarea asta traiam cu gandul ca sunt nemuritor! Multumesc ca mi-ai deschis ochii!

| Bogdanux a răspuns:

Hmmm...interesanta intrebare.

In primul rand mi-as lua adio de la familie, prieteni, pe scurt oamenii care mi-au fost alaturi. Apoi m-as duce prin natura: sa ma plimb, sa ma intind pe o poienita si sa privesc cerul sau in departari (ma regasesc mult in peisaje). Apoi...m-as duce la persoanele la care nu mi-am putut exprima niciodata sentimentele fata de ele in anumite momente ale vietii si le-as dezvalui toata "esenta" sufletului meu.Iar in final, le-as zambi usor trist si as disparea usor din peisaj.

| ZEU93 a răspuns:

As profita de ultima zi la maxim, as bea cu prietenii un meci de fotbal o ora cu familia happy

| ELLSSA a răspuns:

Mi-as cere iertare la toti si i-as ruga sa nu ma uite.As plange de durere ca nu am sa le mai fiu alaturi, decat de acolo din Cerurisad

| Filozoful a răspuns:

Categoric,o sa ma impac cu familia,si daca se intampla intr-o zi cand e sc., o sa injur profesorii, care din cauza lor mi-am pierdut eu copilaria.SI PE URMA MA DUC SA MA PLIMB UNDE VAD CU OCHII.

| abcdefgh a răspuns:

Mi as cere scuze tuturor celor care ii cunosc si stiu ca le am gresit...iar apoi le as spune ca ii iuesc din tot sufletul si ca nu vreau sa sufere dupa moartea mea!:X Cred ca primii calora le as zice asta ar fi familia dupa aceea prietenul iar apoi restul:Xbig grin

| DaddySGirl a răspuns:

Nimic.Nimeni nu poate prezice asta.Si stii cum se zice:"Traieste-ti fiecare zi ca si cand ar fi ultima."Ma bucur de viata zilnic, deci nu ar fi nimic nou.

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

6:cand ajung acasa seara ma arunc de la etaj ca sa ma omor eu primabig grin

| dany3la a răspuns:

1.M-as spovedii
2.Mi-as lua la revedere de la toti prietenii si de la familie
3.M-as asigura ca lucrurile mele no vor fi aruncate la gunoi
4.Mi-as cere iertare de la toti pe care i-am jignit
5.M-as asigura ca mama mea va ramane fericita
6.Si la reverede!

| minnieee a răspuns:

Probabil mi-as trai fericita ultima zi.
Mi-as lua la revedere de la toti pe care ii cunosc si tin, as spune "Te iubesc" celor care merita si mi-as petrece ultimile ore cu cineva foarte important. Poate as face si lucruri la care am visat toata
viata.
Si as vrea sa petrec ultimile clipe din viata cu o persoana iubita, plangand.

| Kalyn a răspuns:

As incerca sa las ceva in urma, probabil ca m-as duce sa-i strang de gat pe cei care fura de la gura batranilor si copiilor si care sa mandresc ca ne conduc si ca tara asta ar fi "mosia masii"happy astfel as fii multumit ca am mai dat o sansa oamenilor pe care ii iubesc la o viata mai bunahappy

| Quibblo a răspuns:

Ar fi bine ca toti oamenii sa ne bucuram de fiecare moment din viata noastra chiar daca este fericit sau trist.Consider ca toti ar trebui sa traim fiecare clipa ca si cand ar fi ultima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce as face in fiecare zi.Fiecare are destinul sau, nu si-l poate cunoaste sau schimba.Ar fi o zi ca oricare alta.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sant constient ca pot muri si in clipa urmatoare.ce sa fac? imi vad de treaba.

| FlaShX a răspuns:

DaKa as sTii ziuA cand moooR maii LA lalalalala ``` As daDrumu baNiLor maI la lalalala ``love struckD fundita n-am nici una sad