| Ynad a întrebat:

Ce ai face azi daca maine mori?

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Mi-asi lua adio de la toti cei dragi,asi imparti lucrurile mele acelor persoane,asi face ce m`am temut toata viata sa fac si le-asi spune tuturor ce am vrut sa le zic de ani.

| LostInDreams a răspuns:

II zic tipului de care imi place ce simt pentru el.nu merita sa mori fara sa stii daca si el/ea te place, nu?:

| Ingrid16V a răspuns:

I-as spune prietenului meu ca il iubesc si imi va fi dor de el, as petrece si putinul timp pe care il am cu familia mea, cu prietena mea cea mai buna cu care mereu rad(chiar si atunci cand sunt trista) si nu in ultimul rand cu iubitul meu:X
Si in ultimele secunde care imi raman as spune: "Viata asta este foarte greaaaaaaaaa, plina de tristete, dar nu renunta niciodata la eacrying("

| LigiMe99 a răspuns:

Ma plictisesc in continuare...