| nu conteaza_8511 a întrebat:

Ai fi gata sa mori, sa zicem, maine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă ar fi după noi, nu am fi niciodată pregătiţi!
Are grijă să ne vrăjească cum numai ea ştie, nu putem rezista şarmului ei.
De, să ne plictisim aici? Nu!
Pa, pa.

41 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sincer?happy Nuuu!winkingImi place viata.Nu vreau sa mor love struck

nony
| nony a răspuns:

As muri..doar dupa ce moare Flav in timp ce ma vede pe mine actor principal in filmul porno rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

@blu3ey3s.nu de mult porecla mea era : ¨Fericirea¨. o mai cauti big grin?!

| Flav a răspuns:

Sunt gata sa mor si acum. Dar sa stiu cu 5 minute inainte, sa ma pun in pat, sa-mi aduc o bere si sa-mi dau drumul la un film porno.

Stefan
| Stefan a răspuns:

DA! care e problema? Daca asa vrea Dumnezeu si are nevoie de tine acolo sus, poti sa-l refuzi? El te cheama si... tu... te-ai dus, a scapat lumea de tine.

| anaid a răspuns:

Daca asi fi pregatita sufletesc de ce nu?

Janina
| Janina a răspuns:

NU! imi e frica de moarte, ma sperie simplul gand ca voi ajunge sa putrezes singura, in pamant!

| albastrel a răspuns:

Mai am multe de facut...winking

| fabiola a răspuns:

Pentru cine?

| DoomNEzeu a răspuns:

Eu as fi gata sa mor, dar fara sa stiu ca se va intampla asta big grin

| Gabry a răspuns:

Oricandwinking

regis
| regis a răspuns:

Nu. Si nici anul viitor, nici peste 100...

| Ellena a răspuns:

Nuuuuuuu cum sa mor:-s:-s...nu vreau...mai vreau sa triesc dom`lebig grin

| rosepassion a răspuns:

Cand ma cert cu cineva drag da, cand ma distreez cel imi bine nu.

| dadaaaaa a răspuns:

Nuuuu...nu vreau sa mor am doar 14 ani cum sa mor asa tanara? mai vreau sa ma distrezzz... dar daca e sa fie tot o sa se intample asta este nu hotaram noi cine cand si cum o sa moara... dar sincer mai vreau sa traiesc

| zuzushi a răspuns:

Nu...imi place viata :-s

| dulcika a răspuns:

Nu as figata sa mor pentru ca am prea multe de realizat in viata, sunt prea tanaralaughing. dar tu, ai fi gata sa mori maine?

| tremuriciiuliana a răspuns:

Buna sincer nu, mai avem de trait de ce sa murim?

| Delisha a răspuns:

Nu...mai am multe de facut in viata asta.Multe de oferit, de infuntat, de bucurat, apoi de suferit.
Cu bune si cu rele vreau sa imi traiesc viata pana la sfarsit!happy

| daddy a răspuns:

Nu ca nu mi-am facut testamentul ink worried

| rebeca a răspuns:

Da, daca as sti cu o zi inainte... da.

| margaritar a răspuns:

NU...imi doresc sa cunosc fericirea...sa am un sot, copii si nepoti happy

| passion a răspuns:

Hm.nu prea.mai ma cate ceva de facut...

dar daca as sti ca maine mor...

azi as merge pana la "fostul" sa-i spun ceva.hee hee

happyhappy:dar u?

| nu conteaza_8511 explică:

@Fabiola, pentru nimeni!tongue

| onfire93 a răspuns:

Depinde in ce situati...sa mor din cauze medicale: nu sunt gata...sa fim loviti de un meteorit si tot oceanu sa se reverse peste planeta ar fi tare pentru mine si rau pentru cei ce tin la ei happy. oricum daca dumnezeu vrea sa te ia te ia... daca nu inseamna ca te tine cu un scop...my opinion .cius :*

| lili_1880 a răspuns:

Aaaaahhh nuuuuuu. mai am o groaza de facut. nu, nu. nu doresc. no talking

| madtiger a răspuns:

Da, daca ai muri cu mine de mana smug

| Antonimu a răspuns:

Daca imi iese un tir in fata... ala sunt, fie ca vreau fie ca nu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi gata sa mor si acum...