| Roxana_2583 a întrebat:

Ce credeti ca mai sunt oameni care sunt in stare sa-si iubeasca partenerii/partenerele si sa le fie alaturi pana la adanci batraneti?

3 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Da, bineinteles. Acei oameni poarta in suflet o iubire pe care rutina nu o ucide.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Inca mai exista, Roxana! Sunt acei oameni care se respecta, care si-au inteles rostul in viata, care au priceput ca totul se realizeaza in doi! Sunt oameni care au inteles conceptul de "impreuna" si in general sunt oameni simpli(indiferent daca au sau nu conturi in banci sau 5 masini parcate in fata casei). Oameni ramasi simpli si umani in sufletele lor! Inca mai sunt printre noi! Tu ii vezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce nu eu asta cred cel putin eu asta im doresc sa fiu alaturi de iubita mea pana moartea ne va desparti.