| NoOneKnow a întrebat:

Credeti ca dragostea adevarata de pana la adanci batraneti axista?

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu chiar.

| mona a răspuns:

In filme poate

| OnuOnulică a răspuns (pentru mona):

Nu neaparat stiu oamenii care stau de 38 de ani impreuna si o duc foarte bine.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, 100% exista.

| OoBunnyoO a răspuns:

In unele cazuri. Dar trebuie sa ai noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate exista dar n-am intalnit-o eu.
Totusi, daca e sa ma gandesc la persoanele din jur, parintii mei sunt casatoriti de 21 de ani, bunicii mei de 40 si ceva, tot ce e posibil.

| MisFit20 a răspuns:

Cu timpul dragostea este inlocuita de respect, desigur raman si franturi de dragoste. Oricum aceleasi sentimente le simti si la 20 si la 80 de ani.

| AH5 a răspuns:

Eu zic ca NU!

| Darkgirl13 a răspuns:

Da!